Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 500W zdroj

Dobry den sháním levný 500W zdroj ale zase ne nejaký shit a proto nevím jaké značce se vyvarovat.Předem díky

ta grafika hd 4850 potřebuje 450W zdroj to je prý minimum ano má sice pameti DDR3 není to zrovna výhra v loterii ale oproti té gt 610 je to vcelku dělo mám ji doma ve skříni hozenou tak přece ji nevyhodím když ještě slouží časem se dá sehnat něco lepšího

No asi to zkusím čekal sem menší položky za zdroj ve svím pc mám eco+80 500w už 3 roky stál cca 1000 kč.Procesor intel core 2 duo e8400 taktovanej na 3800mhz, 4x1 gb ram,grafiku hd 5870, hdd 1tb a v pohodě to šlape nepřehřívá se možná sem zrovna narazil na dobrý kus.