Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1-3 sekundove "freezy"

Dobry den.

Od dnes, z nicoho nic.. som zacal dostavat freezy. Na cca 1-3 sek. zamrzne vsetko (ci uz hra, winamp-hudba, atd...), potom "odmrzne" bez akehokolvek chyboveho hlasenia a vsetko bezi dalej. O par sekund zase rovnaky freez. Stale sa to opakuje.
Virusy nemam.
Test HD tune bez chyb, stabilny graf.

Nejake postrehy cim to moze byt? SKusenosti?

no tak ho pozri, event viewer, aplikácie aj system
a takisto si otvor správcu úloh, monitor prostriedkov, a pozeraj do toho či tam niečo nevyskočí počas mrznutia

môže byť aj problém s nejakým ovládačom, pozrieť sa čo sa aktualizovalo za posledných 24 hodín

Virusy nemam.

ty už 10 let skoro neexistují.
a co spyware - máš? hlavně ho nezkoušej hledat přiblblým antivirem, ty jsou k ničemu.

taky si můžeš zobrazit správce úloh - procesy. bystřejší uživatel to rovnou setřídí podle %cpu, zobrazí si procesy všech uživatelů, zapne zobrazení sloupce s cestou ... toto 95% userů nedá.
lepší je ms process explorer a můžeš sledovat, na čem to tuhne.

ten hd tune má i záložku health - málo přehlednou, ale z toho softu asi nejužitečnější.

bedny jsou na normální výstup, ne usb?
označení zdroje?

když jsi tak ve správci úloh sledoval vytížení procesoru, nešiml sis, jestli u něčeho stouplo vytížení během mrznutí?
a protože jsi tam sledoval jen nesmysly, lepší by byl ten ms process explorer, v něm se zaměřit také na horní řádky "hardware interrupts".

protože nepíšeš, jaký sw jsi použil na kontrolu a zmíněný nod32 je k ničemu, doporučuju spustit ms tcpview, zobrazuje síťovou komunikaci: neobjevuje se při těch zásecích komunikace s nesmyslnými servery?

k tomu: jaký je typ síťovky?