Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce

Vzhledem k tomu, že (zatím) nikdo nenamítá nic proti soukromé inzerci, viz http://pc.poradna.net/question/view/280248-muzu-sem -vlozit-prodejni-inzerat a s přihlédnutím k vláknu inzerce na tera poradně, viz http://tera.poradna.net/question/view/52909-inzerce -5 zakládám tohle vlákno.

Mám tu navíc jeden Tablet PC, konkrétně Fujitsu-Siemens Stylistic 5032D. Podle info dostupných na netu vypadá na rok výroby 2006. Není používanej (kromě toho, že jsem ho vybalil, zapnul, aktualizoval na Service Pack 3 a pár dní zkušebně používal, zda je OK). Zřejmě byl někde ve skladu či v majetku firmy, ale evidentně nepoužíván.

Některý parametry:
Intel Pentium M, 1.2 GHz (umí i 600 MHz), Low Voltage
2 GB RAM
40 GB HDD (37 GB formátovaná kapacita)
WiFi
FireWire (IEEE 1394)
2x USB
12.1" dotykový displej (s tlačítkem pro změnu mezi "na výšku" a "na šířku")
legální Windows XP Tablet PC Edition, předaktivované, nyní s českou lokalizací, originál byl s SP2, já doinstaloval SP3
čtečka prstů
čtečka SmartCard
slot podle všeho PC Card
Na 3 CD je obraz výchozí instalace (pomocí Norton Ghost), CD s ovladači (i když není potřeba, všechny ovladače integrovány do výchozí instalace)
Pozor, nemá optickou mechaniku (CD, DVD, ...).
hmotnost 1.6 kg

Výdrž na aku jsem nezkoušel, kamarád má stejnej model ze stejnýho zdroje a říká, že výdrž je přes 5 hodin. Výrobce deklaruje až 10 hodin, ovšem aku je jistě LiOn/LiPol a ta stárne...

Lze připojit externí myš a klávesnici, pokud by to někdo potřeboval, samozřejmě externí DVD mechaniku. Je k němu originální dotykový pero (tvar a tloušťka jako pero, ne jako stylus), se kterým se krásně ovládá. WinXP Tablet PC Edition obsahují SW klávesnici.

Vstup do BIOSu, ovládání a nastavení BIOSu se zvládne dotykovým perem (není nutný připojit klávesnici nebo myš).

Navíc je instalována aplikace pro psaní poznámek od ruky, přímo na displej. Tak jak píšete na papír, tak se dá psát i na displej tabletu.

Výkonově utáhne Office, přehrávání filmů, prohlížení internetu atd.

Nemůžu nabídnout záručák ani fakturu, ale původ je 100% čistej a legální. Z toho důvodu ho není možný koupit "na firmu", ale jen do osobního vlastnictví.

Cena 24 000 Kč. Kontakt, příp. osobní dotazy přes soukromou zprávu.

Pavel
Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (los)
Přilepeno na začátek (host)

Tenhle krám je momentálně na PreisRoboter.de, přesně k datu 20. 10. 2008 a k hodině 12.03 na 12.38€ !!! A vzhledem k tomu, co tenhle expert předvádí na thredu "odisiel HDD", bych ho nenechal nabízet ani zlomenou rafiku od budíku

Když jsme u té inzerce, nemáte někdo doma přebytečnou FUNGUJÍCÍ základní desku za rozumný peníz? Mám tu jeden starej PC na opravu a je v něm mrtvá deska. Je to stará šunka, ale majitelka (samoživitelka) nemá peníze na novej MB (1400Kč) a na nový vnitřnosti už vůbec ne. Parametry desky:

Socket 478, paměti DDR, AGP

Pokud by to bylo i s integrovanou grafikou, tak nevadí, bylo by to stejně jen na net. A jestli se k tomu někomu válí nějaká (alespoň 256MB) paměť, klidně se ozvite.

Leží mi tu nevyužitý, plně funkční a krátce používaný ASUS P4P800 SE vč. příslušenství.
Po paměti se můžu podívat a nějaká ta grafika by se taky našla.

A když už jsme u toho, tak tu mám kompletní tichou sestavu s ASUS P4T-E, P4 1,7GHz, 512MB RDRAM, USB 2.0 řadičem, zvukovkou, síťovkou, Radeonem 7100, 80GB diskem a Seasonic zdrojem (ten bych ale vyměnil za nějaký méně cenný kousek, než by to šlo do světa).

Asi to nikoho nezaujme, ovšem: Mám grafiku do AGP slotu, leč v nízkém provedení, kdyby někdo resuscitoval desktopový PC jako samohrajku (třeba Dell Optiplex 150 a vyšší) a nestačila onboard grafika. Je to Matrox G450 LP DVI. Má 32MB RAM, samozřejmě pasivní chladič a výstup DVI, takový ten bílý. Mám k tomu i redukci na obyč. VGA. Kdyžtak napište PM.

prodám komplet PC Compag EVO D350v (asi :-D) i s originál monitorem s klávesnicí a zdarma myš:-p Intel Pentium 1,1GHz, 256MB SD RAM, 128MB ATI Radeon 9200, cd vypalovačka, DVD mechanika SONY, nový zdroj (nevim co to je zač), bez HDD (je včudu), kdo by byl takový blázen a měl by o to zájem tak napište a domluvíme se na ceně :puff::beer:

Mám několik funkčních a prověřených harddisků (40 G / 7200 ot / 2mb cache /pata. Kdyby někdo stavil levný počítač na net, nebo chtěl disk na pokusy.
Zatím sem byl línej to dát na aukro:-D, vidím to na 200kč/ks (+ poštovné),se zárukou na vyzkoušení 14dnů.

Mohu nabídnout tyto paměťové moduly, jen krátce používané a 100% v pořádku:
1ks A-Data DDR2 800 Dual Kit 1GB (2x512MB)
3ks Samsung DDR2 667 SODIMM 512MB (PC2-5300S-555-12-A3)

Dále nabízím tuto DVB-S kartu vč. veškerého příslušentví i původní krabice:
VisionPlus VP-1030 s CI slotem (VP-DTV Sat-CI)
cibig.jpg

Jo a kdyby někdo chtěl nepoužitý intelácký boxovaný chladiče, uvolnilo by mi to dost místa. :) Jinak asi skončej ve sběrnym dvoře. Takovejch 6-10 jich určitě najdu. Za odvoz.

Ostatní sepíšu, až si v tom udělám ordnung. Vůbec mám pocit, že kdych dal do světa vše, co nepotřebuju, tak mám najednou místa, že nevím, co s ním.

1. Daruju zdroj 300W Eurocase 12cm FAN, kupodivu tichý. 300wme2.jpg. Je mi líto to vyhodit.
2. Prodám HDD Seagate 7200.7 ATA 40GB/2MB. Bez vadných sektorů, tichý. 40gbby3.jpg - 400 Kč
3. Prodám HDD Samsung SP1614N ATA 160GB/8MB. Bez vadných sektorů, tichý. 160gbst5.jpg - 700 Kč
4. Prodám PCMCIA WiFi síťovku Asus WL-107g. http://img228.imageshack.us/img228/8605/picmicqs9.j pg - 200 Kč
5. Prodám základní desku Asus M2A-VM (AM2, 690g. mATX) s příslušenstvím (kabely, manuál a tak) - 800 Kč
6. Teplovodivá pasta Coollaboratory Liquid Pro - jednou jsem použil a zbytek je mi k ničemu, ještě tam je na několikrát - 150 Kč

Osobní předání v Brně. Nebo Můžu poslat poštou s příplatkem 60 Kč nebo podle dohody (třeba ta pasta nebo PCMCIA by mohly jít jen v polstrované obálce.

Nabízím nepoužívaný Linksys Wireless PCI Card
Specifikace:
Linksys Wireless PCI Card
Model WMP11 (starší typ)
Standardy IEEE 802.11b
Jedna anténa
Rychlosti přenosu dat až do 11Mbps na 2.4GHz
Instalační CD
Krabicové balení
Požadavky na systém:
Procesor 200MHz nebo rychlejší
64 MB RAM
CD-ROM mechanika
Windows 98SE, ME, 2000 nebo XP
Volný jeden PCI slot

Já bych koupil grafickou kartu - buďto GeForce GTX260 (pouze s 216 SP) nebo Radeon HD 4870 (paměť 512 MB - 1 GB),novou nebo v záruce,pokud možno i s doklady,málo hlučnou,nabídněte. Kontakt: Donic@atlas.cz

Zdravím, taky bych rád nějakou AGP grafárnu.
Ideálně Ati 1650 Pro, nebo XT. Klidně i s 256MB ale s DD3 . Nová stojí mezi 1 100 - 1 400 Kč a to do toho nedám.

Vlastně je jedno jestli Ati nebo Nvidii, ale měla by být o dost výkonější než moje stávající Ati Radeon 9550 GE Full 128/128 a hlavně bez přídavnýho napájení .

Cena max. 800 Kč.

Zdravím měl bych tu jeden Eurocase zdroj 550W za 300 K.No a ještě tu mám tv kartu Pinnacle 310I dual hybrid za 600 k.Je koupená před rokem za 2600 vyměnil jsem ji za AverMedii z důvodu nekompatibility s 64 Bitovou vistou.Na 32 Bitové vistě funguje v pohodě.Pokud máte zájem pište na icq 347-986-521

Mám tady notebook Dell Inspiron 1300, na kterým nejde podsvícení displeje. Jinak je plně funkční. Takže do něj sháním invertor - typ SUMIDA IV1145/T-LF. Pokud byste někdo byl ochoten prodat, případně věděli, kde to jinde sehnat, dejte mi prosím vědět buď na PM nebo na mia(šnek)email(tečka)cz. Díky moc.

Pokud se doma někomu válí nevyužitý (nebo i využitý) funkční 2,5" HDD Samsung Spinpoint HM080HC, 80GB/5400rpm/8M/PATA, tak ho koupím za téměř jakoukoliv cenu. Vadné sektory nevadí.
Jukněte do noťasů, za moje prachy si koupíte třeba nový 320GB.

Díky všem.

koupím základní desku s procesorem, pamětí a grafikou (může být i integrovaná) int. zvukovkou, rozhraní pro HD IDE, D-SUB stačí. Lan mít nemusí jen nějaký PCI slot kvůli wifi kartě. Provoz : pouze prohlížení internetových stránek a aby to zvládlo přehrát aspoň DVD (tedy mpeg2) a prezentace pps, OS XP. Něco za symbolickou cenu, jestli se někomu něco válí doma po přestavbě bez užitku. Odběr osobně jen Brno. díky

Leží mi doma DVD vypalovačka LG GSA 4163B s posledním firmvare A106,
Totálně dělá všechno kromě čtení a pálení CD-RW, obyčejná CD čte
a vypaluje na ně v pohodě, datové i hudební. Všechna DVD makají komplet OK.
Firmvary se dají flashnout i zpět, vyzkoušeno, A105 je asi best.
Podpora DVD-RAM s BHA drivers, vyzkoušeno. Za kilo + poštovné bych střelil.
Dále raritu 3dfx N2544 grafiku PCI 16MB Voodoo3 2000, taky za kilo + pošta.

Sbírat staré železo je super, před 14 dny jsem postavil ze "zbytků" železa
komp pro šachového kámoše důchodce, aby mu na něm svištěl Fritz 6.
Vyfasoval Celera 600, 192RAM SDRAM, MB MSI Intel 815e, grafiku 2MB+Voodoo2,
CD-ROM 52x, 3xHDD: 1x256MB, 2x 1.2GB, Windows ME. Myš a klávesnice nová,
case jsem měl, repro staré 2.1 za kilo od táty , zvukovka Vibra 16 ISA!
Málem jsem se s tím nechtěl rozloučit. Zdroj tam byl 200W, všechno jelo OK.
Bohužel CRT má 14 palců, to je děs.

Až po prodeji jsem zjistil, že mám doma DVD-ROM Toshiba 1712 zakonzervovanou
ve stavu, jako by slezla z výrobního pásu. Tu by kolega potřeboval,
páč třeba Fritz 9 a výše je na DVD. BTW, podporuje DVD-RAM, taky za kilo + pošta.

Úplně pláču, když Dale Cooper odváží CRT do sběrného dvora.

Hernajs, kdyby to Voodoo bylo AGP, beru.

Úplně pláču, když Dale Cooper odváží CRT do sběrného dvora.

Kdybys minuly tyden videl, jak u nas ve firme najata /asi nejaka destrukcni/ parta likviduje kladivy vyrazena funkcni 19" CRTcka, asi bys zvolil spagat a cestu k nedalekemu remizku...

Dal by se někde prodat velmi starý PC? Popřípadě za kolik? Hw: Pentium II 266 Mhz, 64 MB RAM (ještě SDRAM), grafika Ati 4MB AGP (obrázky dole), desku bohužel nevím
[http://img243.imageshack.us/img243/9106/img0835.th .jpg]
[http://img140.imageshack.us/img140/658/img0836.th. jpg]

Netroufám si odhadovat hodnotu, nepočítám s žádnými velkými částkami, ale něco na nové LCD by se hodilo :-).

Prodám grafiku Radeon HD2400PRO pro slot PCIe, viz obrázek. Cenu případně nabídněte, nemám tucha kolik takové věci teď stojí... Pořídil jsem ji v srpnu 2008 s repasovaným PC, tato byla ale nová. Důvodem prodeje je upgrade na nVidii Quadro FX1400 která mým potřebám vyhovuje více. Prodejní doklad není, neboť karta je uvedena jako položka na dokladu k celému PC kterého se ze zřejmých důvodů nezbavím. Dodám ale kopii. Ke kartě bylo CD s ovladači a nyní není, někam jsem ho zasel... Není problém ovšem ovladače stáhnout z netu.

Jestli se ti sejde víc nabídek, tak mi ty ostatní přepošli. :-)

O Amigy je totiž docela zájem, k sehnání jsou na Aukru, ale rozhodně ne za symbolickou cenu. Teda pokud za symbolickou cenu nepovažuješ čtyřmístnou částku.

Naštěstí už jsem několik Amig nakoupil, takže tuto investici mám odbytou.

Zdravim, mam notebook DELL Latitude CPx, s Pentiem III 650MHz, ma 256 MB RAM v jednom modulu. Dle Everestu jde o SDRAM s taktem 100MHz a efektivnim taktem 100MHz. Cipovou sadu to ma Intel 82440BX/ZX. V typech pameti pro ntb se moc nevyznam, tak jsem uvedl vice udaju nez je mozna treba.
Nevali se vam nekomu v supliku treba 128 - 256 MB modul odpovidajici pameti? Rad ji za rozumnou cenu (coz neni petikilo a vyse, zase tak mi na tom nesejde) koupim. Pokud nekdo mate tak prosim nabidnete.
Diky!

Nabízím Radeon 4850 Gigabyte 512MB 2xDVI (PCI-E) chladič Zalman - koupena před měsícem a půl, plné balení s příslušenstvím, doklad, plná záruka. Cena kolem 2700-2800,- Kč + příp. pošta a dobírka /zasílám jako křehké/. Osobně OL, PV, Brno. Kontakt: konecny.vopa@seznam.cz

V souvislosti s přechodem z pásma 2,4 na 5GHz jsem měnil velkou síťovou anténu (wifi) a tohle mi zůstalo nevyužito (bridge je nyní přímo součástí antény). Info: http://trendnet.com/products/proddetail.asp?status = view&prod=120_TEW-510APB&cat=81

Vše je komplet (krabice) a plně funkční, s adaptérem, anténkama, manuálem, CD,... viz wifi.jpg za (+/-) 1.000Kč.

Že bych se zbavil i síta, tomu moc nevěřím... Kdyby ale někdo chtěl +28dB, není problém (mám akorát obavu, že poštovné by bylo větší jak cena sítě).

----
Už jsem to kdysi měl tady: http://pc.poradna.net/q/view/195541-trendnet-tew-5 10apb-nema-nekdo-zajem-koupit Pro velký úspěch zařazuji do inzertního velkothreadu (náhodou jsem krabici při hledání fuseklí našel ve skříni).

Případný zájemce nechť napíše SZ.

Predam pamatovu kartu Memory Stick Pro Duo Mark2 8GB + adapter,
zarucak sice nemam, ale karta je uplne nova a funkcna. Predavam ju, lebo moj stary telefon rozpoznava len 4GB.
obrazok

V ramci SR mozem poslat na dobierku za 22€, postovne je v cene.

V pripade zaujmu piste na: Roman1572(zavinac)zoznam.sk

Nepředpokládám že někdo projeví zájem, ale za zkoušku nic nedám.
Mám infraport do USB, s asi 3/4 metru dlouhým kabelem, je k němu CD s ovladači a jakýmsi programem. Co k němu psát dále? Je stříbrný a funguje. Vyzkoušen postupem času asi na třech počítačích s Win 2000 a XP; Vista nevím nevím.
Cenu nabídněte, případně dohodou.

Pro Ostravu a okolí: CPU 800, RAM 256, AGP 8x VOODOO 3,
MB ECS, CD vypalovačka CD TEAC 40x, DVD-ROM, audio onboard,
síťovka 3Com PCI, klávesnice a myš obojí PS2 nové, 4x USB.
Monitor CRT 17 ProView, W2000 SP4, bedny Videal 2-pásmové.
40GB Seagate 7200.

Stíhá všechno kromě nových her a převodu videa z kamery.
Ideální na net, naučení práce s PC, běžné operace, 2500 Kč.

Prodám: UTP Kabel RJ45 - 305m

Kabel UTP kat.5e pro RJ45, drát, CELÉ KLUBO, 305m
Kabel UTP (kroucená dvojlinka, drát) se 4 páry, délka 305 metrů - tj. celé klubo v krabici

Momentálně mám 5 krabic.
Cena 1200 včetně poštovného.
Nick na aukro L_A_K_Y - můžete se podívat na moje komentáře a zjistit že jsem spolehlivý prodejce - přes 200komentářů

Mail - L_A_K_Y(a)centrum.cz
Icq - 237 628 04(osm)

Prodám nikdy nepoužité (dostal jsem dvě stejné jako dárek) kvalitní pouzdro na PDA či novější typy mobilních telefonů s dotykovým displejem, například HTC Touch Cruise do něj pasuje přesně viz foto:
[http://pc.poradna.net/file/view/1393-kopie-pict018  3-jpg]
Zepředu ani zezadu není jediný škrábanec viz fotografie:
http://pc.poradna.net/file/view/1394-kopie-pict017 8-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/1395-kopie-pict018 4-jpg

Dodám i se speciálním "úchytem" např. na pásek od kalhot apod. viz
http://pc.poradna.net/file/view/1396-kopie-pict018 5-jpg
Úchyt může být otočen v libobolném úhlu.

Cena: dohodou
Zájemci pište do PM nebo na email marekgood(zavináč)gmail.com nebo na ICQ 373 475 016

nevim jestli nekdo bude chtit , je to trochu postarsi , ale mozna se nekomu bude hodit .
Mam tu zakladovku ASUS A7V600 socket A ,popis zde : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=2474 2
V ní AMD Sempron 2800+ 2,0 Ghz s BOX chladicem popis zde : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=2876 9
s 1 gb ram 400 Mhz Kingston KVR400X64C3A/1G popis zde : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3560 4
Vse je samozrejme funkcni , procesor mam cca rok (predtim 2 roky bezel) , ramku rok a pul a deska ma cca 2 roky .
Mozna bych jeste mohl nabidnout grafiku do agp 8X - Sapphire ATI Radeon X1950GT 256Mb popis zde : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=4434 1
jednotlive to prodavat nechci - deska pujde s procesorem , ramka a grafika muzou samostatne .
Foto muzu poslat .
info bud pres PM , r4m00s(zavinac)seznam.cz , icq - 306 398 00Pět
Cena : nejak se dohodneme .

Nedávno jsem tu měl stroj za 610 kč s parametry
900 MHz pentium 3
10 GB disk
256 MB RAM
1800 už je moc přemrštěné :-O
A to ten co nabízím jsem získal ještě o dost levněji než prodávám. Dá se říct, že mám marži 150%. Ale můžu dovolit si to zde napsat, protože i tak je cena myslím velmi dobrá.

To vím že se to za tolik prodává.
Na inzerát ten můj by určitě šel prodat i za 900.
Bazar ale dává pod cenu, jako vždy.
To co odkazuješ na Aukru to je kvalitní Dell - ten má cenu vyšší. Taky mám doma takovýto Dell a s klasickým PC se to nedá srovnat.
Supertiché, velmi malé a taky spolehlivé. Naprosto bezšroubková správa.

Nabízím:
Bohužel nefunkční (lokalizoval jsem pravděpodobnou závadu za zdroji, nepodařilo se mi zdroj vymontovat, jinak bych proměřil ESR kondenzátorů, zkušenější bastlíř by notebook mohl uvést do chodu) starý notebook Epson pro sběratele:
[http://pc.poradna.net/file/view/1600-pict0001-jpg]
[http://pc.poradna.net/file/view/1601-pict0005-jpg]

Ruční scanner Primax bez PCI/ISA karty do PC, rovněž pro sběratele:
[http://pc.poradna.net/file/view/1602-pict0008-jpg]

8 palcovou disketovou mechaniku:
[http://pc.poradna.net/file/view/1603-pict0007-jpg]

Diskety 8 palcové v originálních obalech:
[http://pc.poradna.net/file/view/1604-pict0016-jpg]

Pokud by někdo chtěl detailnější foto nebo by měl zájem o některou z uvedených věcí, může poslat PM, napsat na email marekgood(zavináč)gmail.com nebo napsat na ICQ 373 475 01(šest).

Vyměním pár dní starou grafickou kartu Asus EAH4850/HTDI512M, PCI-E za kartu vhodnou do kancelářského PC např. radeon HD 4350, 4550, 4650, 4670 nejlépe s pasivním chlazením v ceně 1800 kč nebo nižší + doplatek.

[http://pc.poradna.net/file/view/1658-dsc00582-jpg]

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=5596 8

nebo prodám za 1800 kč.
Mám verzi s chladičem glaciátor, karta je samozřejmě v záruce, používaná jen asi hodinu..
Důvod prodeje - nevhodná koupě - spotřeba, hlučnost, délka, zbytečně vysoký výkon pro účely kancelářského PC - vhodná pro ty, co si rádi pohrají s chlazením a využijí její potenciál..

Nabízím toto příslušenství ke SCSI diskům a kabelům:

Redukce na SCSI disk z 80pin na 68pin:
[1661-80to68pin-jpg]

A spojku na SCSI kabely, dva krátké kabely lze tím propojit do jednoho delšího. Ozkoušeno, funguje to bez problémů:
[1662-scsipropojka-jpg]

Na ceně se dohodneme, nabídněte.

Mám taky doma krabicovou verzi zálohovacího programu Norton Ghost 10.0, CD stále v nerozlepených obalech, včetně nepoužitého licenčního klíče. Cenu opět nabídněte.

30-ti denní záruka na vrácení peněz u tohoto zboží neexistuje!!!

máš pravdu, existuje 14ti denní. Ta je pro firmy povinná (u prodeje přes zasilkovou službu) a slušní obchodníci (aukro.cz) ji taktéž nabízejí.

Ta fotka by se vážně hodila.

OT: Tenhle thread je masakr

protoze se zde obcas vyskytnou dotazy na prodej a nakup aut, dovoluji si i sem vlozit inzerat tykajici se prodeje. Pokud se to adminum nebude zdat, necht to smazou, co nabrecim..A timto se i pripadne omlouvam..
Tedy: Prodam Volkswagen passat 1.6i LPG
Cena: 65 000,- Kč
Palivo: LPG
Najeto: 180 000 km
Vyrobeno: 1997
Výkon motoru: 75 kW
Objem motoru: 1 595 ccm
Servisní knížka: Ne
První majitel: Ne
Barva: tmavě modrá
Karoserie: Sedan
Výbava: imobilizér, centrální zamykání, ABS, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, boční airbagy, LPG v TP, posilovač řízení, nastavitelná sedadla, nastavitelný volant, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná sedadla, CD přehrávač, dělená zadní sedadla, 4 x airbag, otáčkoměr, airbag řidiče, klimatizovaná přihrádka, výškově nastavitelné sedadlo řidiče.
Stav: ojeté
pripadni zajemci kontakt na tel 775 567 722.
Jsem ze Zlinskeho kraje

Nezapomeň na to, že toto je PC poradna, tedy chodí sem lidi, co se v počítačích vyznají a nebudou kupovat zbytečně drahý věci. Pokud chceš dostat za svý zboží maximum, jdi na Aukro, tam dostaneš reálnou cenu, tedy to, co jsou za to lidi skutečně ochtni dát. Pokud budeš nasazovat cenu vysoko, tak to nikdy neprodáš. A s ubíhajícím časem bude reálná cena furt klesat.

Prodám nerozbalená nová sluchátka Genius bt-03i bez záručního listu. Dále prodám TV kartu Rleadtek TV2000 XP Global jednou zkoušna včetně zaručního listu a veškérého funkčního příslušenství. Více a podrobnosti o ceně na icq: 312446551 či emailu: r.study@seznam.cz nebo zde

Prodám za symbolické ceny (poštovné, balné) nostalgikům:

- Intel Pentium 1, 200MHz (ne MMX)
- Diamond Stealth64 Video 3400 S3-Vision968 VLB/PCI (4MB RAM, pro dva sloty ::))
- Voodoo 1, 4MB RAM (není to Diamond Monster, ale Artec či co...

(bez ovladačů, manuálů, kabelů)

Protože je to tady neskutečně nepřehledné, nechť se případný zájemce ozve formou SZ.

Ještě schovávám (a zatím neprodám) plně funkční 5,25" mechaniku; řadu programů mám totiž zakoupeno na velkých disketách ;-))

Dobrý den,

v září jste se u svého inzerátu zmínil o tom, že máte řadu programů koupenou na velkých disketách.

Sháním již delší dobu velkou bootovací disketu pro někdejší "Slušovičák". PC má malou i velkou disketovou mechaniku, ale z malé nenabootuje. Velká disketa by mi stačila i jenom půjčit - po na bootování už zvládnu nainstalovat DOS z malých disket.

Nemohl byste mi prosím pomoci nebo poradit?

Pěkný den.

ivzez

Jde mi o velkou disketu s MsDOS z níž by PC nabootoval. Měla by obsahovat command.com, io.sys, msdos.sys, autoexec.bat, config.sys a další potřebné soubory (např. pro formátování, přenos na disk atd.)

Já jsem ještě přidávala Edit.com (ev. menší), Volkova a ovlkadač myši. Pak jsem nastavila, aby se ovladač načetl během bootování a aby rovnou naběhl i Volkov ...

Bootovací disketu mám, ale potřebovala bych ji převést na velkou disketu, k čemuž bohužel nemám možnost. Velkou disketu by mi stačilo i jen půjčit.

Mechaniky jsem prohodit zkusila, ale nefungovalo to. V Biosu se mi také změna nastavení nepodařila (PC odmítá bootovat z mechaniky "B").

Já vím, že otravuju. Jenom mne napadlo se Vás zeptat, protože jste se zmínil o velkých disketách, které už dneska moc lidí nemá (nebo se o nich nezmiňuje).

Ten Slušovičák je zajímavý jak svou historií, tak tím, že by měl jeětě fungovat (kdybych jej byla nenaformátovala). Škoda.

Děkuju Vám za ochotu - a všechno nejlepší v novém roce.

Delal jsem mensi uklid supliku . mozna se to bude nekomu hodit , pokud ne , tak ty stare veci a nektere kabely vyhodim .
Prodam
Zvkovku do PCI:
Sound Blaster LIVE! Model : CT4830 (5.1)
Sound Blaster LIVE! Model : SB0220 (5.1)
Sound Blaster PCI 128 Model : CT4700 (4.1)
Fdd mechaniku :
Sony MPF 920
Televizni kartu :
Philips FM1256/PH hm
ASKEY CHP063 lg
Modem :
Sagem f@st 840
Chladice , vetraky :
Pasivni , nalepovaci chladic hlinikovy 5X 5X 1,5 cm
Pasivni , nalepovaci chladic hlinikovy 6,5X 5X 2 cm
Pasivni , nalepovaci chladic hlinikovy 5X 5X 1,5 cm
Chladic na socket A , hlinikovy , aktivni , chlazen nim Sempron 2800+ , Athlon 2000+
Chladic na socket A , hlinikovy s medenou zakladnou , bez vetraku , s dirkama na 6X6 cm vetrak
Vetrak AC 1500-2500RPM , 8CM, modre podsviceny s teplodnim cidlem .
Vetrak AC 1900RPM , 8CM , cerny , bez podsviceni , s teplotnim cidlem .
Shitoidni zdroj :
Eurocase 400W ( spise na pokusy :D )
Ram pamet :
A-Data DDR 2 , 800MHZ , 1GB , 16 cipu
Redukce , kabely :
2X Kabl datovy na disketovku
4X kabl pro IDE (PATA) disky
Redukce z 1 molexu na 2
2X redukce Molex --> Sata
Redukce z molex na PCIe 6 PIN
2X USB prodluzka , 1X 90 CM , 1X 70 cm
1X vyvod E- sata z desky do zadu case - dodava se to s deskama gigabyte , 2X e-sata , 1X molex.
redukce z DVI na VGA
CrossFire mustek - prostor mezi konektorama - 6 CM
1X nejaka redukce na vyvod z grafiky - z 1 cerneho kulateho na 3 kabely , zeleny , cerveny , modry .

V pripade zajmu otestuju a dodam foto . nektere veci jsou nove .
Samozrejme ze ty stare veci , jako je fdd , zvukovky , tv karty apod. prodam za pakatel . at se mi vyplati jit na postu :)
platba bud prevodem , nebo dobirkou , osobni predani v okoli Frydku Mistku .
Dotazy pres PM

Prodám produkt Instinkt zabijáka od Ivo Tomana index.php

Instinkt zabijáka je soubor dvou videoškolení: 1. díl Strategie, 2. díl Marketing. Každý díl obsahuje 2 CD s videem; licence umožňuje instalovat současně na dvě PC (nutná registrace). Obsah včetně ukázek prvních deseti minut je k nahlédnutí zde index.php

Prodám oba dva díly (Strategie, Marketing) dohromady za konečnou cenu 4400 Kč (včetně poštovného a balného; pošlu na dobírku, bez daňového dokladu). Produkt je v originálním balení (papírová krabice ještě zabalena v původním igelitovém přebalu - nikdy neotevřeno), není registrován.

Případné otázky zodpovím buď zde, nebo přes soukromou zprávu.

Pavel

Jen tak zkouším než hodím na aukro či střelím jinde: kdyby někdo chtěl někdo kupovat procesor Q9550,Asus P5Q Premium,2*2G 1066mhz ramky a chladič Freezer 7 pro...mám tu takovej komplet, stáří několik měsíců,záručák.

Procesor běží stabilně na 3800mhz ale pro tuto rychlost by si při maximálním zatížení /test všech 4 jader primetestem a podobně/ zasloužil lepší chladič. Pro hraní her tento chladič ve slušně větrané bedně stačí. Detaily na SZ.

http://www.alza.cz/asus-p5q-premium-ip45-d95388.ht m
http://www.alza.cz/procesor-intel-core-2-quad-q955 0-box-d89343.htm
http://www.alza.cz/pametovy-kit-corsair-xms2-domin ator-dhx-4gb-d88635.htm
http://www.alza.cz/arctic-freezer-7-pro-d141183.ht m

Aktuální cena na alze je 12431 sleva 25 procent = 9300kč
Prodávám jen dohromady.

edit: prodáno nakonec jinde

Já bych koupil ale zrovna u sebe nemám drobný.Před 2 rokama jsem kupoval PC jednou tak natuněný za 33 tisíc a dneska bych ho prodal z bídou za deset.

A to odpovídáš komu? Jestli nechceš nic prodat nebo koupit, tak tu nepiš bláboly. Odpovědět můžeš pomocí SZ. (host)

Zdravím !

V domácnosti máme navíc jeden notebook značky Asus typu K50AB ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6791 1 ), který je pouze dva měsíce starý a vůbec nepoužívaný.
Notebook obsahuje výkonný hardware, na kterém se podařilo rozjed GTA IV s posledním patchem na Medium s 30FPS podle programu FRAPS.
Notebook bude prodán v kompletním balení se vším všudy a jako bonus dostanete Micro BT Modul, který stál 500Kč !!

Prodejní cena notebooku je stanovena na 11 500kč, pokud máte zájem tak neváhejte a kontaktujte mě.

Koupím starší pc
Predstava:
nejake P4 3 ghz, 512mb ram , slusna - kvalitni deska , zdroj taky kvalitni , grafiku - cim lepsi , tim lepsi - ale ne zadnou integrovanou - at se na ni neco rozjede , disk 80 GB , mechanika DVD , na case ani az tak nezalezi . samozrejme muze byt i lepsi .
Cena - az po PM .

Prodám sluchátka vhodná k notebooku, MP3/MP4 přehrávači atd.. délka kabelu cca 100 - 120cm
jsou úplně nové.. mám dva druhy:
1: špuntová(3ks) - 50Kč
2: "za uši"(3ks) - 65Kč
(+poštovné)
foto na požádání.
Záruka 14dní od odeslání(před odesláním testuji)
v případě zájmu SZ nebo mail - rychlik91@seznam.cz

Shanim grafiku do AGP, nejlepe GF7800/7900 (melo by to jet na VIA KT600). Za dumpingovou cenu vezmu i GF7600. Jen stoprocentne funkcni (chladic byt zhnily muze, vymenim si jej). ATI nechci. Klidne piste na PM.

edit: Psal jsem "ATI nechci", ale R1950 AGP byt muze.

Zdravim. Mam tady jeden Dell Optiplex GX150, v provedeni destop. Kosmeticky i funkcne v poradku.
Konfigurace: Pentium III 1GHz, chipset i810, 512MB RAM (nejaka PC133 nebo tak neco), grafika nVidia GeForce 4 MX 440 do AGP (4x) s 64MB RAM - v provedeni low profile. Je to jen s CD ROM a bez disku (kdyby to bylo nutne, mam tady jednu 20GB). Komp je usporny a tichy, vhodny pro starsi lidi na net a podobne. Windows XP to zvlada v pohode, neni treba cokoli (ovladace) doinstalovavat. Davam to sem spis jen na zkousku, je mi jasne, ze nebude dvacet zajemcu... Jaka cena? Nabidnete, na druhou stranu, abych dal stopade za postovne a vyziskal petikilo, tak na to kaslu.
Takze - vasi predstavu pripadne via PM.

Prodám

Tiskárnu PIXMA IP 4200
Scaner lide 20
Bluetooth sluchátka genius bt-03i UPLNE NOVA NEROZBALENA
Mobilni telefon NOKIA 5130
MSI Micro Dongle (bluetooth do USB)
Leadtek WinFast TV2000XP Global Pouze rozbalena a odzkoušená veškeré příslušenství !!

R.Study@seznam.cz

Nevali se nekomu doma nejaky starsi PC? Shanim neco pro sestru a protoze to platim ja, tak bych radsi vedel co kupuju, nez to brat treba z Aukra. Cena +/- autobus 2000-2500kc. Bez monitoru, staci integrovana grafika. Muze byt i bez systemu, ale v tom pripade bych rad predem vedel, jestli na tom bez problemu pojede Linux. Nehodlam travit vecery hledanim ovladacu.
Nejlip pres PM. Sem v podstate nechodim.

Zdravím klucííí :-)

Mám tu doma čtečku/zapisovačku optických karet značky Conlux typu LC-305S mám k tomu všechno kabely, manuál a desku rozhraní pro připojení do PC. Mám to v originál krabici vyrobeno v lednu 1996 as v perfektním stavu.

Tak se ptám jestli to někdo chce jestli ne tak mi aspoň řekněte kolik to má cenu já vůbec nemám šajn a na internetu to na prodej neni tak nevim, foto když budete chtít tak doložím. :-)

zdravim schaním zdroj do notebooku dell latitude CPt
budu rád za každou nabídku sestra si tento notebook koupila ,,levně,, ale byl bez zdroje
popř. prodám tento notebook za cenu jakou za něj dala 2000
možná dohoda:) notebook sme zkoušeli u známýho a je funkční:) jen doma prostě ten zdroj nemame:(
předem díky:)
mail demonhhi@seznam.cz

Já jsem taky kupoval takovou grafiku - ačkoliv mě chlapík přesvědčoval, že je to AGP, tak po rozbalení balíku jsem zjistil, že je to PCIe. Ono je AGP tak starý, že spousta lidí už ani netuší, jak to vůbec vypadá (takže IMHO odesílatel ani nevěděl, co po něm chcu, když se ptám na AGP). Doporučuju nechat si zaslat fotku, než to koupí.

Prodám PC:
Pentium II 350 MHz
RAM 384MB
HDD 7GB
3DFX Vodoo grafický akcelerátor (přesný typ ted nevím - v případě zájmu zjistím)
Ati 3D Rage Pro
Zvukovka Creative SB Live!
Bez OS.

Včetně monitoru Hyundai Delux Scan S570, klavesnice a myši.

Cenu nabídněte.
Kontakt: PM nebo icq 399151276

Vhodné na internet, icq, word, excel... Do ted tam byl Windows XP a běželo to bez problému.

to nemůže nikdo vědět, každopádně když se podívám co se prodává v obchodech za hotový sestavy a za jaký ceny, tak nevím. Tohle je sestava, která je odzkoušená a běží na ní všechny hry, které jsem hrál až na menší vyjímky a i tam se hry dají hrát, jen ne na plné detaily. Taky jsem se neptal na něčí názor na cenu...tohle je inzerce a ne debata, pokud někdo s cenou nesouhlasí, tak nemusí kupovat, je to každého volba....Všechno se dá sehnat vždy někde jinde levněji ;-)