Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je to vůbec možné - nějakej program co automaticky najde na počítači nezabezpečený místo a sám do ně

Ahoj,
včera mě jeden kámoš tvrdil, že má nějakej program co automaticky najde na počítači nezabezpečený místo a sám do něj pronikne. Já tomu moc nerozumím(takže je to napsaný dost neodborně), jen by mě zajímalo jestli je něco takového vůbec možné(a kdyžtak prosim trochu nastínit jak).
Změna předmětu, původně: je to vůbec možné (LaKr) (Kráťa)

loading...

imho, pokud má nějakou databázi průniků- zkusit to může. většinou to všechno krachne, pokud je spuštěn místně, na neprivilegovaném účtě. ze sítě by musel využít síťovou chybu, které jsou, ale záplatují se.*

kup pětiletýmu hackerovi zmrzku a neřeš to.

* bavíme se o windows?

V amerických filmech je to úplně běžné. Pronikne třeba do počítače, co řídí jízdy vlaků v metru, změní tam časy a lidé pak čekají na metro o 2 minuty déle. Za ty dvě minuty stihne jeho kámoš na trati povolit šrouby u ventilace do banky...

nejlepší na tom je, že oni zásadně nečumí na monitor, třískaj do kláves a řvou: už tam budu, už tam budu, pochopitelně, že nejpřísněji střežený sejf otevřou za 20 vteřin, edit// když mají bouchačku u spánku, dělají to za poloviční čas. tohle jen poslouchat, člověk si kinder hackera splete s nešikovným pornohercem.

Používají program DatabaseVoice. Řeknou třeba: "Majitelé modrých dodávek", vyhodí to 254 záznamů a upřesňují: "tetování na levém rameni" - zázmamů už je pouze 59. "Oblíbená zubní pasta Imposible" - 10. "velikost čepice 27". A záznamy jsou pouze 3. Jammes Cartney je vyloučen okamžitě, protože je to Američan a zůstávají pouze Čang Li a Isman bin Jarin. Následuje příkaz "gdsaxyuciyvlnůo" a na monitoru se otáčejí jejich 3D hlavy.
Následují sledovačky v čínské čtvrti a v islámské modlitebně.

Následují sledovačky v čínské čtvrti a v islámské modlitebně

Nemůže se to obejít bez bomby s červenými digitálními číslicemi (samozřejmě záchrana přijde, když na displeji svítí 01) a několik uražených hydrantů. Dobré je též způsobit nehodu na světelné křižovatce.
Ději též prospěje, když vyšetřovatel (polda) má nějaký průser z dřívějška a pátrá na vlastní pěst. Lidé také pozitivně vnímají, když poldův šéf a/nebo kolegyně jsou afroameričané.

kšiltovka- tos mi připomněl...
kráťo, nemáš ještě ten špica obrázek "generátor hiphop klipů"- jak tam zadáš počet černochů na klip, počet "mazafaka" :-D na klip, kolik kilo zlata bude mít na krku a čudl vygeneruj? myslím, že jsi ho před pár lety dával- díky.

Nejlepší pasáže z amerických filmů (pokud tam takové vůbec jsou k mání): "Dýchej! Nevzdávej to!"
U toho se vždycky počůrám. :puff:

Nehovoriac o tom, že bomba sa dá deaktivovať Excelom :)

watch (27. sekunda)

Ale samozrejme myslím že existujú programy ktoré otestujú počítač na nejaké známe zrraniteľnosti.

A to sis nevšimnul, že ani tak Excel, ale to frajerský párátko v hubě bylo to opravdu důležitý? To dávalo najevo, že to prostě stihne i s prstem v zadku. Asi si taky pořídím takový párátko.
A ještě že tam neměl McAfee, to by asi tu deaktivaci nestihnul.

Sledovačka souvisí s technickým zjištěním

Před domem zastaví dodávka s nápisem "plynoservis". Řidič je pořízek v montérkách a kšiltovce. V záběru kamery se ze střechy dodávky vysune nenápadná anténa a natočí se 60 stupňů (správným směrem).
V zadní části bez oken je dodávka vybavena nejmodernější technikou (počítače, plazmové 3D monitory etc.). U monitorů sedí experti na IT a u hlavního nejlepší hacker, co byl k sehnání.
Přes Wi-fi se dodávka připojí k počítači podezřelé osoby a udělá bleskový audit nainstalovaného software, což samo osobě je důvod k zatčení, protože na počítači je nainstalován software "teplota broskví", který není legální a navíc ani není podepsán výrobcem operačního systému počítače.
Technici mají štěstí, protože zrovna se začne točit na monitoru zavináč se sdělením: "Máte novou zprávu" a mohou si tak přečíst nejnovější poštu. Ze zprávy dedukují, že podezřelý často nakupuje Viagru (zpráva se týká nákupu Viagry se slevou) a hlavní hacker ještě zaboduje tím, že přes optický snímač myši přečte dokument, jenž leží na stole a podezřelá osoba nad něj nevědomky nadzvedla na vteřinu myš.
Přes Wi-fi tedy ještě nainstalují technici v dodávce software na snímání obrazu monitoru, napojí jej na policejní okrsek, jenž má případ na starosti, aby mohli k dalšímu případu a je čas na zásah "rychlé roty".

zkusil jsem základní i rozšířený test (za firewallem, s omezeným účtem, se zaheslovaným admošem).
naprosto stupidní výsledky, bez logu, ve stylu propagátorů různých nefunkčních "vyčistitpc".

Vznikl ve spolupráci se společností Grisoft - český výrobce antivirového programu AVG.

spíš používají generátor výsledků z "antivir 2010".

tu firmu bych nenechal hlídat ani záchod.