Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustále probíhá aktualizace systému

ahoj,mám takový problém,pokaždý když vypínám svůj notebook tak se mě rozjede aktualizace systému s napisem abych cekal a počítač nevypínal dokud nebude aktualizace uspesne dokoncena.Aktulalizace má většinou 31 bodu a trvá to snad 10 minut než se notas vypne.Muzete me prosim poradit co mám udelat aby to porad neaktualizovalo.dík

no nejsem moc zdatny co se týče počítaču,ale když by jste mě polopate poradili ,tak to snad pochopím...

tady se tedy píše:

Je nutné opětovně (manuálně) registrovat některé knihovny, které jsou nutné k běhu instalátoru a jejichž registrace byla reinstalací smazána. Lze to udělat ručně z příkazové řádky, nebo lépe z dávkového souboru, který vytvoříte takto:
1) vytvořit nový textový soubor
2) nakopírovat do něj tyto řádky:

regsvr32 /s wuapi.dll
regsvr32 /s wuaueng1.dll
regsvr32 /s wuaueng.dll
regsvr32 /s wucltui.dll
regsvr32 /s wups.dll
regsvr32 /s wups2.dll
regsvr32 /s wuweb.dll

3) přejmenovat na cokoliv.BAT

Pak už stačí jen tento soubor spustit a registrace bude hotová. Pak, aniž je nutno restartovat počítač, jen znovu spustíte Windows Update a budete mít opět široký úsměv

TAKŽE JESTLI TO DOBŘE CHÁPU ,TAK V OPEN OFICE VYTVOŘÍM TEXTOVÝ SOUBOR TŘEBA : ZAPLATA.BAT
A DO TOHO SOUBORU SKOPÍRUJU JEN TYTO TEXTY?A JAK TO MYSLÍ ŽE TEN SOUBOR MÁM SPUSTIT?KDYŽ JE TO TEXTOVY SOUBOR?

DÍK

Příkazový řádek spustíš v menu Start - Spustit - napíšeš cmd +Enter. Otevře se okno, do kterého budeš postupně zadávat výše uvedené příkazy a každý potvrdíš Enterem.

Nebo si vytvoříš ten textový soubor (v Poznámkovém bloku), nakopíruješ do něho příkazy a uložíš s koncovkou bat. Pak tento textový soubor půjde normálně spustit dvojklikem. Je vhodné na konec dát příkaz pause, abys viděl případné chybové hlášení.

tak to nepomohlo:-(
Nabušil jsem to do toho příkazového řádku vždy odklepl entrem...

pak jsem restartoval počítač a neustale pri vypnutí mě to píše...nevypínejte počítač,probíhá aktualizace 1-31 a taha to 20 minut...jsem z toho bezradný....