Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadok servera a ospravedlnenie uzivatelom poradne

V mene timu www.poradna.net sa chcem vsetkym uzivatelom servera ospravedlnit za viacdnovu nedostupnost servera, ktora bola sposobena hardwarovou zavadou na serveri. Bohuzial znackovy servis nebol schopny zavadu odstranit promptne akoby mal, hoci je server este stale v zaruke. Napriek tomu si uvedomujeme, ze chyba bola najma na nasej strane a v kratkej buducnosti prijmeme opatrenia, aby sa uvedena situacia uz nikdy viac neopakovala.

Z nouze jsem tam také pokukoval, ale každé ráno (než se tamní moderátorstvo probudí) to tam vypadalo otřesně. Minimálně polovina threadů typu: "PAN LUT0NSKÍ SE POKUSIL SI HO VYKOUŘIT SÁM SOBĚ:" (dnes 16:01).

Zlatá doba komunity Bobáňů, Mixouna, Typhlosiona (jeho slip, rohlíků, pěti IP a ladění trimrů na Belinei) a všelijakých památných threadů (film na disketě, servismanem smazané účto, 200GB > 300GB disk, džedaj adav...) - tohle aspoň mělo nějakou úroveň. Ale teď je to tam (po ránu) opravdová zapáchající žumpa.

Ale na druhé straně, aspoň tam nechali nějakou dobu info o situaci na poradna.net a odkazu na Twitter.

Moc teda tomu nerozumím, ale pokud jsem v neděli dal v cmd ping na pc.poradna.net tak odpověď jsem dostal ale prohlížeč nezobrazil.
Jsou věci mezi nebem a zemí, které bohužel nikdy nepochopím ačkoliv se snažím to pochopit.Každej nemůže znát vše.

Az tak pravdovravny zase byt nemusis;o).
Bola to hnusna zhoda okolnosti, server zdochol vecer v stredu nieco pred 11. Ja som bol v ten den na montazi a prisiel domov dost unaveny, takze som vynimocne uz spal a nevsimol si to. Vypadok som zacal riesit az na druhy den rano, na dialku sa cez housing diagnostikovala chyba, volal som do servisu, kde objednali zdroj a pre istotu aj dosku (uz raz nam ju menili hned na zaciatku), lenze zdroj v piatok neprisiel a tak sme museli cakat do pondelka.
Pisem to preto, ze sme stvrtok zvazovali presunutie poradne na povodny server, ale zmena dnsiek trva cca 24h a kedze v piatok uz mal byt podla povodnych info server opraveny upustili sme od toho. Bohuzial z piatka bol pondelok a cez vikend nemalo zmysel migrovat poradnu na iny server a v pondelok zase spat.

Fuj, je moderní házet špínu na symbian. Chtěl jsem říct:

" Poradna naprosto nesmyslně a agresivně vytlačuje symbian z současnosti tím, že šikanuje jeho uživatele zdvojováním textů po užití smajlíka. Jedná se tedy o silně systémovorasisticky motivovaný útok na svobodu jednotlivce, který se tak nemůže svobodně rozhodnout pro výběr operačního systému pro své mobilní zařízení. Při volbě symbianu dochází ke zdvojování, leckdy i ztrojování a uživatel pak vypadá jako blb, což ho demotivuje a začne využívat ostatní operační systému, což doprovází silný stádový reflex projevující se například stažení hry označované jako Angry Birds a další podobná zvěrstva proti lidskosti."

:-)

Taky jsem rád, že poradna pokračuje

Doufám že to nesouvisí s textem z 8.9. na kecy.roumen.cz :

helpline (8.9.2011 5:51)
Telefonujici: Dobry den prosimvas ja jsem udelal neco strasneho.
Helpline: Tak mi pekne v klidu povezte co a jak se stalo.
Telefonujici: ... Ja jsem asi smazal ten ... ... .. . ... .. . internet ... !
Helpline: ... (odmlka) ... Jo. Tak TO JSTE BYL VY !?!?!?!??!