Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím mohu spojit soubory v raru?

Dobrý den.
Stáhl jsem si jeden starý film, který je rozdělen na 13 dílů po asi 21MB.
Prosil bych o radu jak a čím je spojit. Mám každý rozbalit a pak spojit, nebo
něčím spojit zabalené archívy a potom celé rozbalit?
Každý je zabalený v RARu. Film je AVI.
Díky.

Tak jsem to vyzkoušel a nejde to.
Rozbaluje to po jednom. Zkoušel jsem je rozbalené sloučit v TC. Sloučil je, ale napsal
sloučení proběhlo úspěšně. ale bez CRC. Výsledný soubor (film) má správnou velikost,
ale přehraje mi jen první část.
Prosím poraďte.
Nejde to ani ve FileSplitu ani v hjsplitu.

ak su subory takehoto tvaru:
xxyyzz.part1.rar
xxyyzz.part2.rar
xxyyzz.part3.rar
.
xxyyzz.partn.rar

Na linuxoch staci do konzoly napisat "unrar e xxyyzz.part1.rar" a rozbalia sa vsetky. Windowsacky unrar.exe by to mal takto vediet tiez...
Len si nezabudni ten unrar.exe nakopirovat k tym rar-om a pustat to z toho adresara vo win command line (alebo TC cmd line)

Ked som napisal kravinu, tak ma nekamenujte, nemam windows...

Jedna z možností je že tie jednotlivé *.avi súbory, ktoré dostaneš po rozbalení boli rozdelené vo Virtualdube... A potom ich treba v nom naspäť spojiť: Otvoríš si *1.avi a ostatné potom otváraš cez "Append video segment". Nakoniec dáš "Save AVI" a Virtualdub ti uloží celí film ako 1 súbor. Už som tak pár (XXX :-[) "filmov" spájal. (Ozaj a ešte musíš mať nastavené v menu video a audio "Direct stream copy")

Co sa stane ak das rozbalit prvy? Napise nejaky error alebo rozbali subor?
Ak
a) rozbali .avi subor velky ako vsetky casti dohromady - nemusis nic viac robit, mas cely avi
b) rozbali bez chybovej hlasky jeden .avi subor, velky asi ako jeden .rar, musis to potom spojit virtual dubom
c) vypise chybu - napis aku chybu, resp. mas to blbo stiahute.

Mysím si to, co kolega přede mnou.
Podle mě to také není dělený archiv ve WinRaru, ale jednotlivé archivy. Asi se musí rozbalit jednotlivě do 1.avi až x.avi, potom v nějakém tom virtual dubu spojit v jedno video (všechnyslepene.avi). Ale nikdy jsem to nedělal, takže možná plácám blbosti.

b) rozbali bez chybovej hlasky jeden .avi subor, velky asi ako jeden .rar.
Pokud to chci spojit dubem tak mi vyhodí eror:
Couldn't locate decompressor for format DIV3
(microsoft High-Speed MPEG-4 V3(Hack: DivX Low-Motion)VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatible codec to decompress video. DirctShow codecs, such as those used by Windows MediaPlayer, are not suitable.