Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype Vir

Ahoj mám takový problém jeden kamoš mi poslal jeden odkaz hej je to tvuj nový obrázek profilu? UPhHf a ja to otevřel a od té doby mi to smuje to samé už ani nechodím na skype.
A když ze složky kde se to tvoří a odstraním to tak se mi to tam udělá znova B64 tak se to menuje.
PROSÍM CO S TÍM????????

1. Píšete jak prase po vodkové smršti!
2. Spojení Skype a vir je zde zcela nesprávné!
3. Možná řešení viz odkaz na diskuzi, kterou jsem dal.
4. Výmluvy typu:"Jsem nevěděl, že kočka se nemá sušit v mikrovlnce!" patří na jiný kontinent. Zde jsou veřejné knihovny a dokonce se prý ve škole vyučuje něco jako informatika.

Ve škole se totiž vyučuje informatika stylem "naformátujte text ve Wordu". Potom se objeví nějaký menší problém s PC a nikdo to není schopen vyřešit. Ale abych nebyl jenom zlý, postupujte dle návodu: watch a poté raději oskenujte vaše PC antivirem, protože dle Váších reakcí to nemusí být zdaleka poslední překvapení.

Skoro ve vsech tvych odpovedich zesmesnujes tazatele. Proc vubec odpovidas, kdyz viditelne nechces poradit? Proc si lecis mindraky na neznalych uzivatelich? Chocholousek porad prijima pacienty, doporucuju silnou terapii nejlepe metanolem. Tvoje reakce totiz vypadaji, jako posledni jedovata krec.

Ono misto tech tvych trapnych bodu jsou taky verejne poradny, kde se ocekava (jak uz z nazvu vyplyva), ze ti nekdo poradi a nebude tazatele zesmesnovat. No a pokud radit nechce, tak ma drzet hubu nebo chlastat metanol. Neni se cemu divit, ze tato poradna ziskava takovou povest jak se tady obcas nekdo zmini.

Doporučujeme před napsáním nového dotazu vyzkoušet nejprve hledání.

Čtyři dny, to je sakra staré! Podle písemného projevu směle odhaduji, že se mu to tam breberkama jen hemží a jeho administrátorské schopnosti jsou naprosto mizivé, takže místně provedený zásah bude nezbytný.
Nelízejte to zábradlí!

Pokud klepne na cokoliv, co uvidí a ještě s maximálními právy k systému, pak toho tam bude mít více. Dříve se holt užíval jako přenosový kanál e-mail (ruské tenistky úplně nahaté), dnes jsou jiné... Ono to za chvíli bude v jiné podobě na Ksichtoknize, atd...

Ahoj všem. všechno co tady píšete jsem udělala, v rozšířených odebrala vše co tam bylo, roming projela antivirakem... ale stale rozesílám ty divné odkazy na skypu... navíc se bojím že mi to stahuje hesla a tak... máte nějakou radu co s tím?

nemas nic prechadzat dementnym antivirakem ale tym programom co tu bolo pisane alebo ten roaming premazat rucne (to exe v nom). idealne v nudzaku nech ten bazmenk nebezi a neobnovi sa hned.

A v start-spustit: msconfig karta po spusteni ho urcite budes vidiet tiez kedze je v registry vetve Run, a mozes ho tam zrusit a potom restartovat Win

Hej, lidi, kdybyste si dvakrát rozmysleli než uděláte tu kokotinu, že kliknete na kdejaký odkaz, tak byste udělali líp! Radši si každý odkaz prověřte na googlu! Mimochodem snad každý normální člověk ví, že ten vyhledávač není GOO.GL, ale GOOGL bez tečky uprostřed! Nečučte na krávoviny v bedně, jakou jsou stupidity typu Ulice, Ordinace v růžové zahradě nebo Cesty domů a radši se zabývejte znalostmi informatiky, které vás můžou ochránit před nepříjemnostma!

Hej kirku, kdyby sis 2x rozmyslel, nez´s udelal tu kokotinu a napsal sem ten nesmysl, tak si prven treba zjisti, ze treba i Youtube ti da adresu, ktera vypada jako zkracena _oI0SuRk prece podle tve teorie kazdy normalni clovek vi, ze youtube je na domene youtube.com a ne youtu.be, ze? Jenze ona i youtu.be je oficialni. Takze pro tebe mam jedno zvlastni doporuceni. Misto zabyvani se znalostmi z informatiky, sleduj tu Ruzovou zahradu, snad to na tebe bude mit vetsi vliv, protoze hodiny informatiky ti nedaly nic.

Nainstaluj combofix a nech ho pracovat...nejjednodussi zpusob.

Nebo smaz rucne soubory>:
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\10.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\3DD.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\4EA.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\631.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\A.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\D5F3.exe
c:\documents and settings\admin.CZ-EA1F371EABDF\Data aplikací\E1.exe
c:\windows\jestertb.dll
c:\windows\SwSys1.bmp
c:\windows\SwSys2.bmp
c:\windows\system32\Packet.dll
c:\windows\system32\roboot.exe