Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem MS zas nesklamal

Win10... po 5 chybách za 1 aj pol týždňa sa objavila ďalšia chyba, ktorá spôsobí stratu dát. Tento krát sa jedná o chybu prieskumníka (tý čo ho nepoužívajú môžu byť radi), jde o to že kopírovanie a rozbalovanie archívu dokáže prepísat stejnojmenné súbory. Štandardne sa OS pýta čo vykonať když do složky rozbalujete súbor s rovnakým názvom aký už tam je. Teraz už ponuka 3 možností (nahradiť, premenovať, zrušiť) nefunguje.

Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když tě tak čtu,tak tobě už Microsoft musel vzít tak dvacet let života. Proč ho používáš ? Mě opět t…
forestek 22.10.2018 14:20
forestek
Prosím bez invektiv. Díky. (touchwood) vieš, ono ja nepíšem o svojom probléme, ale zprávičku (o pro…
Mlocik97 22.10.2018 14:24
Mlocik97
Ktorý "ostatný" ? Já třeba ne. Jo,oni to psali v "Jak na počítač" ?
forestek 22.10.2018 14:37
forestek
Inak je vtipné to tvoje "mne sa chyba nedeje",... tebe by išiel aj Internet i kdyby tornádo by vzalo…
Mlocik97 22.10.2018 14:43
Mlocik97
Se nerozčiluj. To mám psát,že všechny zmiňované chyby jsem měl ? To ti udělá dobře ? Já neměl problé…
forestek 22.10.2018 15:05
forestek
Fakta jsou jednoduchá - tobě osobně (a pouze tobě) to náhodou zafungovalo. To ovšem neznamená, že v…
touchwood 22.10.2018 15:16
touchwood
[quote]Fakta jsou jednoduchá - tobě o neprojevil "jen podle mne nic vic" se ten problém neprojevuje…
COh 23.10.2018 10:52
COh
argumentace používáním Commanderu je v případě Průzkumníka velmi sporná. Průzkumník je defaultní nás…
touchwood 23.10.2018 12:48
touchwood
No ... a jsme u toho. Když pominu,že se leje špína na MS,je to každého věc, se vyprázdnit. Ale co ne…
forestek 23.10.2018 14:16
forestek
Milerád bych na MS hodil bobek, ale vlastním licence na nějaké aplikace, a ty fungují, kupodivu, jen…
touchwood 23.10.2018 19:20
touchwood
.. tvé realitě... buď upřímný.
forestek 23.10.2018 19:22
forestek
tvá podivná realita mě (upřímně) nezajímá. nový
touchwood 23.10.2018 21:51
touchwood
Musím sa priznať že mňa Microsoft ešte nesklamal čo sa Windows 10 týka. Aktualizácie moc neriešim, l… poslední
MartinnJ 28.10.2018 09:46
MartinnJ

Inak je vtipné to tvoje "mne sa chyba nedeje",... tebe by išiel aj Internet i kdyby tornádo by vzalo celú serverovňu operátora. Išiel by ti aj keby vypadli všetky DNS na svete. Samozrejme. Tebe vždy všetko funguje. Mi pripomínaš OrangeSK... taky tvrdia u nás chyba nieje, i když im tornádo vytrhne BTS zo zeme, a doporučujú vymeniť modem.

Se nerozčiluj. To mám psát,že všechny zmiňované chyby jsem měl ? To ti udělá dobře ? Já neměl problém s 1809 ani tady s tím. To jsou fakta. Já spíš vidím problém jinde,ty prostě jen posouváš dál něco,co nemáš možnost ověřit komu a proč se to děje,neznáš stav jeho OS a PC. Je to takové IN si kopnout do Windows,asi jako v Česku do Babiše. Přesvědč mě,že se mýlím. Mínusem mě nepřesvědčíš.Dal bych ti klidně +,ale byl jsem hlasovacího práva zbaven.

Fakta jsou jednoduchá - tobě osobně (a pouze tobě) to náhodou zafungovalo. To ovšem neznamená, že v aktualizačním balíčku není chyba, která se aktivuje na jiné HW konfiguraci, nebo za splnění určitých SW podmínek. Pokud bys měl ve správě řekněme pár set PC, tak se už dá mluvit o rozumné statistické množině, ze které lze vyvozovat nějaké lehce nepřesné závěry.

A upřímně, za to co s Win10 MS provádí, by všichni z této firmy nezasloužili kopnout, ale zkopat do bezvědomí. Toho Babiše ani raději komentovat nebudu.

[quote]Fakta jsou jednoduchá - tobě o neprojevil "jen podle mne nic vic" se ten problém neprojevuje vice lidem , ale radeji tak jako ja se neozyvaji (tedy musel jsem to zkusit jinak bych si problému pravdepodobne ani nevsiml -- pouzivam Commander né klasického pruzkumnika).
Je jasné kdyz tu nekdo napise ze mu funguje, bude zasypan minusky (chapu, nekteri maji s 10 takovy nervy kdyz vidi cislo 10 tak sili, bohuzel stava se to da se to pochopit. To je to ale prd platny, to se musi minusovat na jiném WEBu jako poradna, treba forum Microsoftu) a komentari (staci si projit zpravicky) "tak jste dva a co kurva tech dalsich milion lidi". Velka cisla ustech, ale zajimavé, ze se zadny uzivatel z tech milionu u techto zpravicek zde na poradne neozval "jo mam stejny problém".
# Ti co ten uvedeny problém nemaji, tak jsou zasypani minusy a jsou to kreténsti debilové idioti a neznalci. Windows 10 je takovy jaky je to uz snad kazdy rozumny clovek za tu dobu pochopil. Nekteré problémy jsou bohuzel opravdu realné i (nejsmutnejsi je, ze na nekteré MS nema zkratka solution, reseni) kdyz se tyka jen nejakého % tak tam zkratka jsou a i kdyby se to stalo jen jedinému uzivatel zde naporadne napsal "ano, mam ten posany problém" tak uz i ten jeden je proste hodne). Ale omilat to furt dokola ?! (proc neudelate rovnou vlakno Windows 10 UP probélmy a nepripnete to na hlavni obrazovku, takle by sli popripade nabidnout i nejaké reseni kde by jste vkladali aktuality tykajici se jejich kazdodenich problému. (tak by to bylo alespon nekomu a necim uzitecné)

argumentace používáním Commanderu je v případě Průzkumníka velmi sporná. Průzkumník je defaultní nástroj.

Co se týče mínusek, tak se domnívám, že spíše se mínuska dávají za spíše nepodložené názory a tzv. výkřiky do tmy (Mlocik a jeho obsese mínuskama jsou celkem známí).

Co se MS týká, nejsem žádná optimista ale ani pesimista. Chyby v MS produktech byly jsou a budou (nic není dokonalé). Nač upozorňuji já, je to, že počet těchto chyb, stejně jako jejich závažnost a dopady na běžné uživatele má zřetelně stoupající tendenci. A místo toho, aby MS po předposledním průseru začal analyzovat co je špatně, vydal další průser, který má ještě brutálnější dopady - tj. nulová reflexe, nulový zájem. Hlavně že je v nové verzi přidána možnost odinstalovat kalkulačku, přeskládané ikonky a přidaný nový bloatware do Start nabídky! Jupí! Brave new world!

No ... a jsme u toho. Když pominu,že se leje špína na MS,je to každého věc, se vyprázdnit. Ale co nechápu je toto : (fiktivní příklad) Koupil jsem si Škodovku,jezdím s ní,ale kurwa příšerné auto,hučí,třepe se,netáhne a nevím co ještě nedělá. No co,koupím si další Škodovku,poslední verzi 10 1809 (náhoda v pojmenování typu). No co myslíte ? Úplně stejný šunt. No co,zítra jdu do autosalonu pro další Škodovku,uvidíme,ale prý je ještě horší,píší na nějaké poradně. No a na jiné poradně prý psali,když četli mé nářky,že si mám koupit Fiata. Typ Ubuntu,nebo Uno ? Sám ani nevím. Pravda je,že soused má také Škodovku,ale jakto,že kurwa jemu jezdí furt OK.

Milerád bych na MS hodil bobek, ale vlastním licence na nějaké aplikace, a ty fungují, kupodivu, jen v těch Widlích. Takže tvé barvité líčení analogie je sice krásné, ale nijak neodpovídá realitě.

Apropos: já bych klidně u W7 zůstal, jenže jejich podpora končí už prakticky za rok.

Musím sa priznať že mňa Microsoft ešte nesklamal čo sa Windows 10 týka. Aktualizácie moc neriešim, lebo ich mám vypnuté (Ano, úplne. Windows bez môjho súhlasu nevie sám aktualizovať ani Windows Update Assistant!). Windows aktualizujem tak raz za rok a ked dačo nefunguje, tak sa jednoducho vrátim späť na predchádzajúcu verziu. Momentálne používam verziu 1803 a som spokojný (zatiaľ).

Inač, zvyčajne sa neodporúča inštalovať aktualizáciu (hocijakého) systému hned v ten istý deň, ked je uvoľnená. Takže ked sa niečo niekomu vymazalo, tak nech sa nečuduje. Taktiež by si mal dotyčný overiť, či z danou verziou niesú nejaké problémy (a to je možné tiež len v prípade, že s inštaláciou danej aktualizácie pár dní počká).

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru