Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný USB kabel?

Zdravím,
mám mobil Sony XPeria U Smartphone. Ještě před Vánocemi mi šlo kopírovat z počítače a do počítače přes USB. Teď mi nebere telefon ani jeden kabel a nejde mi kopírovat (problém, mám málo volné paměti :/ ) a potřebuji to co nejdříve vyřešit. Může být chyba v kabelu nebo v telefonu? Prosím napište co nejdříve, předem děkuji.

Pardon, na mobilu nemám místo, tzn., že když chci něco např. Vyfotit, nemůžu. Navíc si potřebuji přetáhnout fotky do počítače. USB kabel dříve fungoval na všech počítačích a teď ani na jednom.

Tak zkus přehodit fotky přes Bluetooth. Nejede li ti USB na žádném vstupu, nebo jiném počítači je to jediná možnost jak zachránit obsah na kterém ti záleží. Zálohuj si kontakty na Google a pak tovární nastavení. Je to v záruce?
Jaký Android tam máš?

USB kabel dříve fungoval na všech počítačích a teď ani na jednom.

To znamená, že ani na jiných PC není přes tenhle kabel telefon vidět? Tak to je asi jasný kabel.

PC Companion taky nefunguje. Pc mi nenačítá telefon, tak jsem to chtěla říct. Jednoduše, když připojím kabel s telefonem do počítače, ten mi neukazuje vůbec nic, prostě to vůbec neví, že je k tomu něco připojené. Vyzkouším kabel ;d mé kamarádky, třeba to od nî půjde