Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notifikace z fóra miniBB - Errors

Již delší dobu mi chodí notifikace z fóra, kde je hned zkraje:

Reply-To: kochle(zelená vlaštovka)seznam.cz

Errors-To: kochle(zelená vlaštovka)seznam.cz

X-Mailer: PHP ver. 4.3.4
X-sender: info(zelená vlaštovka)kochlear.unas.cz
X-Abuse: postmaster(zelená vlaštovka)webzdarma.cz
Message-Id: <20061008132502.7C2CF7760E(zelená vlaštovka)aya-sh2-7.customer.vol.cz>
Date: Sun, 8 Oct 2006 15:25:01 +0200 (CEST)

Samozřejmě, místo zelené vlaštovky známý znak, pak text normálně pokračuje.
Chtěl bych se dopátrat, co je toho příčinou. Ptal jsem se na WebuZdarma, ale tam mi nikdo neporadil.

Z té hlavičky se toho moc vyčíst nedá.... Spíš vysledovat nějakou závislost, podle času, kdy maily chodí? Že se třeba někdo snaží zaregistrovat, dojde k chybě a přijde ta notifikace. Nebo nemá miniBB nějaký error log? Schránka kochle(zelená vlaštovka)seznam.cz je funkční, není třeba plná? Dříve nechodily maily žádné? Co měnili v poslední době na WebZdarma? Třeba jiná verze PHP, MySQL a podobně? Můžeš taky kouknout do zdrojáků, kde je použita funkce mail (při jakých akcích se posílají maily).

Nahrál jsem na server znovu config.php a už to jde.
Pro změnu je však podělaná diakritika, ale to by snad mělo stačit vložit do toho soubůrku co slouží jako "matice" ke generování e-mailů <meta...

Přílią ľlu»oučký kůň úpěl ďábelské ódy....

Tak fórum je kódováno v iso-8859-2.
Matiční txt soubor je též v iso-8859-2, ale v The Bat! se zobrazí "kódování žádné" a diakritika je zmršená.
Když v The Bat! u zprávy přehodím kódování na iso-8859-2, tak je samozřejmě dobře.
Otázka tedy je, jak to začarovat, aby The Bat! věděl, že je to v iso-8859-2 a rovnou to i nastavil.

Vykoumal jsem tohle:
když přijde notifikace na adresu admina, přijde to dobře (i diakritika je správně). Když na adresu, kterou používám k registrovanému nicku, tak je tam ona chybová hláška. Vědět alespoň, co to jako je. Určitě to bude nějaká kravina