Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem h20 pali len 4x

aj ked vlozim 8rychlostne medium, mechanika mi vzdy pali len 4x rychlostou. V NEROovi (6.6.1.4) sa ani neda vysunut roletka s rychlostami - je tam pevne nastavene 4x. Skusal som rozne media a vzdy to iste. Skusal som aj novy firmware a nepomohlo. NEmal niekto podobny problem a nevyriesil ho? Dik

tak som skusil ten verbatim - a ono to zrazu zacalo ist - mal som v ponuke 2,4,8,12,16x. Tak som vyskusal osmicku a uvidim co na to povie prehravac.
Inac otazocka - je vhodne palit filmy 12x alebo 16x ?? ake mate skusenosti s rychlym palenim?

I na kvalitni (aka standardni ;-)) "sestnactky" media Verbatim, TDK, TY palim video osmickou. S vyssi rychlosti zapisu jsem neuspel u kamose, jehoz podivny "znackovy" player media odmitl. U normalnich typu (Panasonic, Sony, Pioneer, Philips,...) nebudes mit IMHO (j.) problemy ani s plnou rychlosti.

Nejde jen o značkový či neznačkový player, jde o jeho stáří. U lidí, kteří nejsou elektronikou posedlí, nelze očekávat, že budou playery měnit po roce. Já osobně mám v šuplíku i 2 ks JVC playerů, které přečtou média vypálená pouze dvourychlostně. Stáří? Cca 3 roky. Proto pálím zásadně 4x a ušetřilo mi to hodně problémů a reklamací.