Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem h20 pali len 4x

aj ked vlozim 8rychlostne medium, mechanika mi vzdy pali len 4x rychlostou. V NEROovi (6.6.1.4) sa ani neda vysunut roletka s rychlostami - je tam pevne nastavene 4x. Skusal som rozne media a vzdy to iste. Skusal som aj novy firmware a nepomohlo. NEmal niekto podobny problem a nevyriesil ho? Dik

a víš že ne? :-)
Emgetony se dělají ve dvou cenových hladinách. Ty dražší jsou TY, levné nějaký šunt od CMC.

Já osobně mám nejradši originály TY, made in Japan. Jejich kvalita je nebetyčná. Když už pálím, tak pálím na média, která něco vydrží.

edit: dokonce je mají i skladem: index.php :-D

tak som skusil ten verbatim - a ono to zrazu zacalo ist - mal som v ponuke 2,4,8,12,16x. Tak som vyskusal osmicku a uvidim co na to povie prehravac.
Inac otazocka - je vhodne palit filmy 12x alebo 16x ?? ake mate skusenosti s rychlym palenim?

I na kvalitni (aka standardni ;-)) "sestnactky" media Verbatim, TDK, TY palim video osmickou. S vyssi rychlosti zapisu jsem neuspel u kamose, jehoz podivny "znackovy" player media odmitl. U normalnich typu (Panasonic, Sony, Pioneer, Philips,...) nebudes mit IMHO (j.) problemy ani s plnou rychlosti.

Nejde jen o značkový či neznačkový player, jde o jeho stáří. U lidí, kteří nejsou elektronikou posedlí, nelze očekávat, že budou playery měnit po roce. Já osobně mám v šuplíku i 2 ks JVC playerů, které přečtou média vypálená pouze dvourychlostně. Stáří? Cca 3 roky. Proto pálím zásadně 4x a ušetřilo mi to hodně problémů a reklamací.

Mám Panasonic, pravda, r.v. asi 1996-1998, který zásadně odmítá media Imation a Verbatim. A to i pálená 4x. Chutnají mu takové "značky", jako Gigamaster, Multidisc, Traxdata (ty už jsem dlouho neviděl) apod. :-)

Máš-li XP/2000, tak určitě vyzkoušej sedmičkovou verzi NERO
a média Verbatim DataLife + ( ne DataLife ), případně DataLife
Super Metal AZO. Zkontroluj, zda není novější verze firmwaru vypalovačky :

H20N ( 5.7.2006 ) verze 1.01 :

y5maus

H20L ( 14.6.2006 ) verze 1.01 :

u264m