Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nokia E52, nelze zapnout

Dobrý den, prosím vás o radu. Nechával ljsem mobil na nabíječce a po cca hodině jsme přišel a mobil byl vypnutý a už nejde zapnout. Zkoušel sem i jinou plně nabitou baterii z jiné E52 a pořád nic. Takže baterii to nebude.

nejvíce mě štve že tam mám spousta kontaktu v paměti telefonu a zprávy, ale jak to vše z něj dostat?

můžete poradit jak pokračovat v "domácích podmínkách" ,

děkuji

Nechme toto pětileté téma historii. (Kurt)

Tak vážně stačí jen vydržet. Podle rad, jsem furt zapínal zapínal a ono se to chytlo. Trvalo to dlouho, ale trpělivost nese koláče. Koukejte třeba na film nějakej a přitom, neustále s nabíječkou, když to nevyjde, tak to zkuste u příštího filmu atd. Jednou se to čapne. Jen malá rada, do mobilu dejte rovnou svoji simku. Povedlo se mi, že jsem tam měl jinou a tak, jsem musel vyndat baterku a tak jsem celý proces musel absolvovat znovu. Hodně štěstí

Je to neuvěřitelné, ale přesně stejným způsobem jsem dvakrát oživil zkomírající E52. Poprvé to trvalo půl hodiny, podruhé 6 hodin. Nicméně já hlupák ani jednou nezálohoval aktuální věci a poslední záloha už má nějaký ten pátek. Samozřejmě odešel potřetí, tentokrát už to trvá 18 hodin a stále nic.

Indestructible Nokia E52 je dost špatný vtip:plastový rámeček, ulamující se zobáčky, odchlipující se plast u displeje, praskající plast u microUSB, praskající rámeček v místě závitů, nedoléhající tray na SIM...

Neznáte někoho, kdo tyhle z těhle (vodou)mrtvých Nokií dokáže přečíst data? Vyžadovalo by to asi vyjmutí čipu s flash a přečtení nebo transplantace do zdravého telefonu. Jeden pouze zavibruje a druhý na chvíli rozsvítí LCD a chcípne.