Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlny na monitoru

Dobrý den mam veliky problem ...dneska sem normalne spustil pocitac a zahrat si max payne 3 spustila se aktualizace u hry a seklo set tak sem restartoval pc a už začal ten problem začal sem mit divne vlny na monitoru atd a nepustilo me to dal z biosu tak sem přeinstaloval windows a formatoval cely hdd ale porad to same ale už to aspon načte a mužu na internet všecko ale pořadne mam ty vlkny na monitru a nejde přes to vubec nic videt ....nevite prosim čim by to mohlo byt neni to naky virus ???předem diky

Jaké kabely ti lezou do počítače (myš a klávesnici můžeš vynechat, jinak ale uveď všechny!)? Propojení s monitorem je jaké, DVI (či jiné digitální), nebo VGA? Monitor je zapojen do stejné zásuvky, jako počítač? Nemáš připojenu společnou/kabelovou/satelitní TV?

jj mate pravdu asi skusim tu novou grafickou kartu protože monitorem to nebude a softwarem taky ne kabely sem skoušel aj ovladače všechno aj ten bios sem restartoval a furt nic.. takže asi odešla grafika nebo zakladadovka nebo ten zdroj .. :

Pro klid svědomí odpoj všechny kabely, kromě těch nezbytných. Ponechat tedy napájecí kabel 230V, myš, klávesnice a monitor. Všechny ostatní kabely na zkoušku odpoj. Pokud rušení nezmizí, bude rušení někde uvnitř sestavy.
Nečetl jsem celou diskuzi (už je krapet nepřehledná), ale zkusil bych připojit jiný monitor, jestli neblbne monitor samotný. A pokusil bych se o digitální připojení monitoru (DVI), ovšem za předpokladu, že to monitor i karta umožňují.