Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nefunguje mikrofon

Potrebuju pomoct nefunguje mi mikrofon na sluchatkach mam dva mikrofony(mam 2 sluchatka) a ani jeden nejde predtim ale fungovaly proste kdyz do toho mluvim tak nic jako kdyby to tam ani nebylo zapojeni ale je to tam zkousel jsem taky test v tom dxdiag a ani tam mi ten mikrofon nedetokoval, mam integrovanou zvukovku realtek na zakladni desce, par dotazu jsem tu uz nasel ane nic nepomohlo:-(

Dobrý den, právě teď řeším stejný problém u kamarádky na noťasu. Vše co jsem mohl nastavit ovladačích hlasitosti jsem udělal, nic nepomohlo. Jedná se o Asus A3H, Intel Celeron M Processor 380, 60 GB HDD, Memory 512MB,Windows XP Profesional. Zkoušel jsem různé možnosti a nakonec jsem se podíval přes Tune UP na programy,které se spouští při startu a objevil jem toto:
Realtek alcwzrd application - Realtek semicoductor - unknown
Realtek azalia - realtek semicoductor - unknown
Realtek sound manager - realtek - trustworthy

pořadí: jméno - výrobce - hodnocení

Myslím, že pes bude zakopán někde tady.

Jde tento problém vyřešit stažením ovladačů?

Děkuji za odpověď

Ještě ne, čekal jsem na nějakou radu, jestli je to v tom. Nevíte náhodou nějaký správný odkaz, kde je správně stáhnout. Vím, že si můžu dát vyhledat na netu, ale tam může být hafo odkazů, tak abych nestáhnul nějakou blbinu. Děkuji

Dobrý den,

Tak jsem sem včera odesílal poděkování za rady, ale koukám, že se to nezobrazilo. Takže ještě jednou děkuji, Everest mi pomohl najít typ zvukovky, stáhl jsem a přeinstaloval ovladače, otestoval a vše funguje.

Děkuji

Kryštof

Mikrofon je paradoxně ovládán přes Audio OUTPUT (!), ne jak by člověk čekal přes Input ... normálně si v tom ovládacím softu na kartě Směšovač klikněte na ikonu klíče pod "Přehrát" a v okně Sada nástrojů směšovače si pozapínejte "In" vstupy - teda hlavně:
Rear Green In
Rear Pink In
Front Green In
Front Pink In
... nezapomeňte zaškrtnout "Rozšířené ovládací prvky" pro zobrazení zesilování mikrofonu a dejte OK ...¨
Teď byste měli v horní liště (Realtek HD Audio output) vidět ty IN vstupy - pokud je nevidíte, proklikejte se na ně šipkama v pravém spodním rohu lišty ...
Vedle "mute" (toho tlačítka s repráčkem) pod každým sliderem by se vám mělo objevit tlačítko se dvěma tečkama, přes které se dostanete k rozšířenému nastavení (zesílení mikrofonu)