Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s programem Photoshop Elements, hlasi chybu ODBC

Ahoj, potreboval bych poradit. Pri nacitani fotek do programu Photoshop Elements z adresare na HDD program normalne stahuje a po nejake dobe hlasi tuto chybu [chybayi3.png] a nemuzu prijit na to, co mam udelat. Nemam v PC microsoft Access. Tu chybu hlasi pokazde na jinem miste pri nacitani fotek. Nekdy hned u cisla 10 a jindy treba az skoro na konci. Nekde jsem nasel, ze to muze souviset s pravy na mem pc, ale jaksi si s tim neumim poradit. Nevite nekdo jak na to?

Zkusil jsi disk zkontrolovat scandiskem?
Hlásí to tu chybu i u jiných adresářů s fotkama (třeba na jiném disku)?
Není v tom adresáři, který načítáš, nějaký nestandardní název adresáře nebo souboru?
Zkusil jsi přeinstalovat Photo Elements?

len tak od brucha:
1., nerobi to len vtedy, ked narazi na nejaku brutalne velku fotku(niekolko MB)?
2., nerobi to len vtedy, ked narazi na nejaku fotku s brutalnym nazvom(diakritika, velkost)?
3., nie su tie fotky vo velkom mnozstve podadresarov a vysledna cesta je tym padom brutalne velka?
4., uz ma nic nenapada!

1/myslim, ze ne, zarazila ho fotka kolem 200kb
2/ne
3/jo, asi 50 podadresaru v jednom hlavnim a celkem asi 2300fotek

4/pak me napadlo- mam HDD na dva oddily C a D, fotky jsou na D a ten je zaplnen z cca 91%, nemuze byt zakopany pes tam?
5/chkdsk na C bez problemu, na D se u faze 2(overovani rejstriku ) nejak zasekl, jak dlouho muze trvat u asi 95GB dat cely sken?

No ja jsem byl lenosnej a tak jsem chtel nacist vse najednou a tak mam adresar OBRAZKY a v nem pak podle data jich je kolem 50 a ja dal "GET PHOTOS" z OBRAZKY.. Takze uz jsem asi doma. Ted jsem zkusil dat asi 20 podadresaru a nacetlo se vse..
-RAM mam jen 512mb
-s fotkama momentalne pouze chci nacist do Photoshop Elem., do jeho adresare a nebo katalogu nebo jak se to mu rekne.
-pokud je mysleno tim "Kolik jich najednou otvíráš?" to, ze jsem zadal GET PHOTOS ze vsech podadresaru, tak cca 2300 fotek a asi 15GB objem
-swap neumim nastavit:-/

No, po přečtení tvé odpovědi povím jen jedno: předkládej tomu programu fotky po menších soustech. Evidentně jsi jej zahltil, možná chyba programu, možná nestíhá počítač.

Otevřít najednou 2300 fotek je vskutku odvážný počin. V paměti nezabírají totiž 15GB, ale jelikož se jedná o formát JPG, tak po dekomprimaci to může být až několikanásobek(!!!).

jasne, verim tomu. urcite je to ono co jsi napsal ty i IgorK. Navic je v tom i nekolik RAWu. Ja to nikdy predtim tak nedelal, jen dnes, protoze jsem koupil Paintshop Pro a pak jsem objevil Photoshop Elements a chci ho zkusit. Tak jsem to chtel prevest i do nej. Navic i kdyz neni v CJ, vypada, ze je lepsi. Takze diky za rady. Ale chyba nekde bude, AcdSee ani Paint Shop to nedelaji.