Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omega drivery - jak nastavit

Kdyby jste mi nekdo mohli dat nejakej strucnej popis, jak dobre nastavit omega drivery pro ATI, tak bych byl vdecnej.

Taky nevim, jestli se v omega driverech ukazuje nekde teplota na grafice jako to bylo u catalystu a pak mam taky ve hrach v pravym hornim rohu cislo obvykle skace od 10 do 70, vubec nevim co to je a chtel bych to vypnout.

dik.

ve hrach v pravym hornim rohu cislo obvykle skace od 10 do 70

To by mohlo být FPS, ne? Takže ačkoliv Catalysty nepoužívám, pátral bych v ovladačích po položce "Show FPS" nebo tak nějak.

Jednomu známému se zas v pravým horním rohu zobrazoval nápis Energy Star, pak se ale zjistilo, že to nebylo ovladačema... ]:)

No ono je to tak, ze az dalsi studium omega driveru ukazalo, ze jsem spolu s omega drivery nainstaloval i utilitku ATI tray tools, takze ten dotaz na omaga driver byl spise na ty ATI tray tools.
Vsechno jsem si ale uz zjistil, akorat trvaji ty dve veci :

1. Cislo v pravem hornim rohu ve hrach, nenasel jsem kde to zrusit, asi jsou to hodnoty framu, ale hlavne to nemuzu zrusit.

2. Jestli se da nekde v omega driverech nebo ati tray tools teplota na grafice.

Zkusil jsi ty ovladače alespoň otevřít? :-?

1) Go to ati tray tools, and under tools and options, click on OSD.

2) The Omega Drivers use a special ATI Tray Tools version with the following features:
> Temperature monitoring.
> Unique OSD system. Displays FPS, GPU/Memory speed and temperatures, FAN speed.
> Monitoring Graphs. (GPU/Env temperature. GPU/Mem speed, Main CPU Usage).