Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakazane porty na siti

Takze problem: jsem na siti kde je zakazana spousta portu. To ma za nasledek nefunkcnost programu jako DC, Torrenty, Qip a online hry. Potreboval bych poradit jak se to da obejit :) ... napadlo me pres program Putty pomoci tunelu :) .. bohuzel se v nastaveni a potrebnych vecech moc nevyznam takze kazda rada se ceni. Predem dekuji za odpoved :)

[mod]Upraveny titulok (MM..)[/mod]

netopejre, tady je to spolceni spravcu siti, dyt to vidis. oni maj proste jiny mysleni :)
s tim http-tunnelem, na kterej jsem ti dal odkaz nahore, muzes protunelovat dc i torrenty. dokonce tam mas navody na jednotlivy klienty.
ale dej si bacha; snad vis, co delas :)

nj .. koukam ... pro rady ktery davaj oni jsem si mohl jit klidne na X-chat mistnost 12,13,14 ... nebo na lide.cz ... ci na jiny podobne inteligentni portal ... jedine co se mi tu zatim dostalo jsou urazky a pravnicky citace o ktery fakt nestojim :) ... myslim ze to co se mnou kdo udela by jim mohlo bejt jedno ... a ze mi daj radu jak to udelat treba s vedomim "ted ti dam radu parchante a klidne to tak udelej .. jen at te odstrihnou/vyhodi atd " ale ne :) buh vi jestli to vubec vi ;) jinak tobe samozrejme dekuju :)

jj .. na netu jsem hledal ... knizku o sitich bohuzel nemam zadnou ... ale tohle jsou rady ktery se mi hodi ... nemusite mi tu vypisovat uplnou litanii co a jak ale aspon naky odkazy nebo neco :) ... snazis se mi pomoct a to se ceni ... jo a kdyz uz jsi tedy zminil abych se kouk na netu nebo si neco precetl tak nahod nakou dobrou stranku nebo knizku o sitich .. diky :)