Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hadanka c.5 - obnov stranku

tak zas ma ktosi hackol. :.( budu asi ozaj namakani, ked sa im podarilo prelomit moju neprelomitelnu stranku. vsak posudite sami. budem vam velmi vdacny, keby ste mi stranku nejakym sposobom obnovili spat. ja uz som total mimo a to som nejaky hacker. :-p
takze mozte zacat: 5

p.s.: ako vzdy aj teraz mame hall of fame: HOF a pre tych co nasli dieru mame HOF found vulnerability
kto to vyriesi, ma moj respect. :!:

pre tych co zakysli a nevedia kde je sever, urobil som hint subor. vzdy tu budem pridavat nove hinty, podla toho ako to bude situacia vyzadovat. jednotlive hinty su odstrankovane. hint

vysvetlenie najdete tu: http://pc.poradna.net/question/view/78280-hadanka-c -5-vysvetlenie

dokoncil som na hts basic missions a som na 1 realistic ale tuto ma prelomeni hesla nic nenapada. resp ano je tam nieco s odoslanim spravy. tipujem ze php skript posiela mail(?) cize staci zmenit jeho hodnotu (kde ked tam nevidim formular?) na inu? alebo sa spat vratit k admin skriptu a zistit co vlastne robi. predpokladam ze ist cestou ssi alebo shellovych prikazov je slepa cesta kedze skript okrem poslania spravy nic nevykonava (este asi vytvori subor akoze).
je tato cesta s odosielanim spravna? vsetko je sice podla autora logicke ale to by sa istea zdalo aj mne keby som autorom

Chyba bola v tom ze to pri urcitom u.......te vypisalo chybovu hlasku s kuskom kodu (2riadky), a nahodou to boli tie najzaujimavejsie 2riadky takze nebolo treba potom uz si nic nechavat posielat :-D
Teraz je to opravene a presiel som to aj opravene (chcel som otestovat ci to funguje :)))
P.S. tiez gratulujem k HOF ;-)

som si aj myslel ze nema osetrenu nejaku podmienku alebo co a ze skript bud povoli prejdenie alebo hodi daky error z ktoreho sa da ist dalej;o).
teraz som na hts na 4 realistic a mam pocit ze je to prva realisticka misia ktora ma prinuti studovat sql. inak tato hadanka sa mi zdala celkom lahka ale mozno preto ze ked cloveka niekto trkne ze chod touto cestou zvycajne sa uz nestrati;o).

ok, od pondelka vam zacnem vysvetlovat principy tejto hadanky v realite. pretoze ale nechcem vsetko vyklopit naraz(dam vam este cas na riesenie), tak to budem vysvetlovat po jednotlivych bodoch. vzdy jeden bod kazdy pondelok, nech ste trochu v napati. body budu len 3, tak to dlho nepotrva. ;-)