Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prevod z FAT32 na NTFS

Ahoj.

Mám notebook, kde jsem měl již nainstalovaný wokna XP home, rozdělený disk na 2, na kterých teď mám FAT32. Jedná se mi hlavně o to, že nemohu přenášet velké soubory. Potřeboval bych ale tento převod provést bez formátu a bez ztráty dat :)). Můžete mi doporučit nějaký soft, ve kterým by to šlo bez problémů? Znám jen Partition Magic.

Za všechy rady a příp. zkušenosti dík.

Miki

Také jsem koupil takové víno, ale kvůli demižónu a plně souhlasím s úvodním slovem příspěvku Touchwooda - asi i my, brňáci, co by moravané, máme sklon rozeznat lepší víno od horšího (ani náznakem se neodvažuji přirovnávat se ke znalcům, ale co je moc, to je moc). Teď už se demižónek plní podstatně lepšími víny.