Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno !!Vyhraj FX8120 do 24H CHRONO na PC.poradna.net!! - výsledky vyhlášeny

--Povelikonocni soutez o CPU AMD FX8120--

- Zambezi 3.1 Ghz 4 ghz Turbo),16 MB total cache
- Socket AM3+, 125 Watts (8-CORE)

-Aby jste se zucastnili losavni, staci spravne odpovedet na 3 otazky a stanete se mozna vitezem:puff:.

-(1) Co je na obrazku cislo (1)
-(2) Ze ktere hry je obrazek cislo (2)
-(3) Kdy, ktery rok byla představena poprve pro veřejnosti stloni mys pro PC

Takze odpoved piste ve formatu
1. odopved
2. odpoved
3. odpoved

PS- Neopisuj-te od sebe, protoze muzete opsat spatnou odpoved:-D

Vyherce bude vylosovan zitra, 03/04/2013 v 15.00, hodne zdaru preje CoCochanel
(za ucasti pc.porada.net)

PS- Kdo nema zajem hrat, tak at se zdrzi nevhodnych pripominek, dekuji za pochopeni)

[mod]Sice asi pozdě, ale odstranil jsem řešení, které sem dal Karel04. (L-Core)
Změna předmětu, původně: !!Vyhraj FX8120 do 24H CHRONO na PC.poradna.net!! (Zarniwúp)[/mod]

1. Vypadá to jako pseudomoderní klíč k telegrafu
2. Počítačová skládanka, kterou v reálu nikdo nepostavil
3. Kdybych to hledal Googlem nebo opsal, tak bych podváděl - takže netuším, kdy se myš narodila

Případnou výhru nechci, jsem spokojený s tím, co mám.

Soutěž je to pěkná,ale souhlasím s fleg-em,že by odpovědi měly být skryté.Takhle i kdybych to nevěděl,tak se na 95% trefím i bez Googla zprůměrováním ostatních odpovědí.Proto se vzdávám účasti,je mi trapné opisovat.8-)

Už je to moc jednotvárné.Příště doporučuji obrázky alespoň trochu upravit(oříznout nebo zrcadlově převrátit),jinak je to vygooglené hned.
Ale neber to jako nějakou kritiku,nápad,příprava a hlavně ochota do toho investovat nemalé finance je obdivuhodná.

1. Targus Gaming Controller (joystick pro tablet)
2. SimCity 2000
3. první "X-Y ukazatel" přišel na svět roku 1963. Ovšem představen byl až 9.12.1968

***************S O U T E Z-------------V Y L O S O V A N I************************************************* ***
-SPRAVNE ODPOVEDI-
(1)Joystick pro dotekove tablety (gaming)
(2)Ano, bylo to SimCity =)
(3)Prvni PC mys byla vynalezena v roce 1963 a verejnosti predstavena roku 1968 Douglasem Engelbartem

Blahopreji vyherci, kdo nevyhral at se nezlobi do budoucna uvidite dalsi souteze o hry, kde vitezu bude vic ;) PC

----Pc vylosoval vyherce cislo (7) viz. obr1,2---
************************************************** **************************************************

Jsem to vážně já? Chybí tam jedno e ve jméně :D
Pfuu, přeju ostatním soutěžícím štěstí v dalších soutěžích.
Pokud procesor opravdu přijde, hodím sem i fotky balíku a unboxingu, abych tím potvrdil pravdivost soutěží, které pro nás pořádá uživatel CoCoChanel.

Vyherce bude vylosovan zitra, 03/04/2013 v 15.00

Je tím myšlený letošní rok, ne? Těch 15:00 bylo cca před třemi hodinami. Losování se zřejmě protáhlo.

Nestihol som sa zucastnit, skoda, sutaz trvala kratko...

Myslim ze sutaze by mali trvat dlhsie, byt lepsie viditelne, privital by som ich viac, mohli by zvysit navstevnost a prilakat novych vernych navstevnikov - viem to lebo sam som sa tak dostal na ine forum.

Mozno, ale boli sviatky a nejak som nemal cas, len som preletel stranky a pravdupovediac, tie prispendlene temy hore si ani nevsimam, kedze par ich tam je vzdy, takze je to tak trochu kontraproduktivne.

Sutaz tiez trvala kratko a napisal som hlavne kvoli poznamkam a navrhom pre buduce sutaze, nie ako staznost.

Tímto postem bych chtěl potvrdit důvěryhodnost uživatele Cocochanel, který pro nás pořádá soutěže.
Výhru odeslal hned druhý den po oznámení výhry.

Dnes balík z Francie dojel až k paneláku v Pardubicích a já se rozhodl, že udělám 2, 3 fotky na důkaz potvrzující pravost soutěží.

Všem ostatním přeji štěstí v případných budoucích soutěžích a Cocochanel velmi děkuji za radost, kterou mi výhrou udělal.

S pozdravem
Eessencia