Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor hlásí - No signal detected

ta FICka bude už určitě po smrti. Horší byly už jen desky "světoznámé" značky Tomato.

Když vytáhneš RAMky, deska musí začít pípat. PentiaII měly problémy udržet se v slot1, zkus dotlačit.

No, a když ten reproduktor strčíš na příslušné piny, jsou ty krajní zapojeny? Mně se pořád zdá, že rozteč pinů pro reproduktor na té desce nesedí s tvým konektorem. Mohu se ale mýlit, z toho úhlu, jak je to vyfoceno, to aby se čtyři hádali, jaká je tam rozteč. Tří piny? Čtyři?

Dík, já ani netušil, že je tam západka. Myslel jsem, že je to v celku ;-) Napojil jsem to tam napřímo bez toho plastu a stejně nepípá.
//Kájo klid, s pinama jsem takhle ještě nikdy nic netvořil :beer:

ja si myslim ze napis je posunuty a speaker je tam kde je biely pasik O--O

(p.s. tu dosku a hlavne tie napisy vyrabal fakt dement ;))
(p.s.2. O-O je zvycajne PWR LED. Ale je pravda ze uz si na rok 2000 spominam len velmi matne takze moze byt ze to vtedy bolo inac)
(p.s.3. ako uz s apisalo uplne dole moderny zdroj moze byt tiez pricina. Je treba pouzit nejaky historicky)

A máš doplněných těch -5V, co zdroj nedodává? Bez toho ti deska nepojede!
Je divné, že se ti zdroj hned sám rozjede, bez povelu z desky. To by dělat neměl. Tedy, ono u většiny desek jde nastavit, aby se zdroj po připojení napětí 230V hned rozběhl, musí se to ale nastavit ručně a rozhodně to nikdy není nastaveno po resetu CMOS.
Krom toho, měl by jsi specifikovat, co myslíš pod tím "PC se rozjede" - je to moc široký pojem. Jestli se jenom roztočí ventilátory, tak to neznamená, že PC běží! (u auta také neznamená, že jede, když stěrače stírají...)