Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava Herna

Mozes si kupit ten asus.
Pamate su IMHO trochu dementne (1,65V a dementny vysoky chladic, mohli by sa mlatit s chladicom CPU)
P.S> naco ti je bigtower bedna? Normalna je miditower. Inac by to celkovo mohlo byt OK, akurat grafiku neviem s tou si pockaj na M-Pol alebo si pozri jeho zostavy v inych dotazoch herna zostava je tu snad kazdy tyzden.

Teda já mám taky Big tover http://www.mironet.cz/thermaltake-vg4000swa-bigtow er-bez-zdroje-xaser-iv+dp103710/ a jsem spokojenej koupil jsem ho za 2 z Aukra a hlavně jsem ho chtěl že tam můžeš hodi jak velkej chladič CPU chceš,dlouhou kartu ,předtím jsem měl Thelemarke Soprano a bylo to tam docela pěkně namačkaný.:-D

A kartu bych vzal raději tuto osobně raději nVidia než ATI.http://www.czc.cz/asus-gtx660-dc2t-2gd5_6/116222/p rodukt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_ca mpaign=Graficke_karty&utm_term=ASUS_GTX660_DC2T_2G D5

ASRock snad vlastni Asus ne. Tu znacku maji, aby mohli konkurovat levnym vyrobcum a nemuseli delat kompromisy u desek se znackou Asus. Zakladni deska je zaklad PC, takze souhlasim s tim, ze bych bral jedinne MSI nebo Asus, nicmene je fakt, ze ASRock ma dneska kvalitnejsi desky nez Gigabyte, teda pokud pocitam s tim, ze PC za dva roky budu zase komplet menit za vykonejsi asi se da vzit i ten ASRock.

Ne, že by to takto nefungovalo, ovšem stále platí herní stroj "dělá" g.karta.
(tedy mimo těch zubatých přepálených pamětí!)
Za ty peníze to jde navrhnout podstatně výkonnější (+20%) i s možností přetaktu.

Návrh Intel i5 K IB bez OS Win a sestavení /1 016.- €/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1LBO0 11QQS011LIS0116NT011RAD011IFV011LVE011P3S011QL001

Jen bych ještě přidal 1TB disk jako datový/odkládací.
(do košíku - Alza SK si to naťukej sám, mě se to vypisovat nechce)