Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odposlouchávání mobilu

Nazdárek, mám na Vás dotaz ohledně možnosti odposlouchávat telefon. Kamarád dostal v práci novej služební telefon a má podezření, že je nějak napíchlej, nahrávanej, nebo odposlouchávanej. Dá se to nějak zjistit, spuštěný proces, nebo něco? Hned na rovinu říkám, že se v tom až tak moc nevyznám a telefon nemám u sebe, ale když znám tu firmu, tak bych se ani nedivil. Předem dík za info.

Pro doplnění:
Telefon: Samsung Galaxy Ace
OS: android 2.3. něco

Ked ho odpocuva policia, ci tajna sluzba tak nie.
Ked mu tam zamestnavatel dal nejaky spehovaci sw. (a to zas do sluzobneho telefonu, ci PC moze) tak sa to zistit bude dat, ale nemusi to byt uplne jednoduche, pretoze takyto sw. sa urcite bude mskovat.
Treba pozriet spustene procesy, vyuzitie CPU, pamate a tak.