Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foxit Reader 6.0.2.0413 a čeština

Dokázal by prosím někdo poradit s češtinou ve Foxit Readeru?
Myslím, že vše dělám správně - v adresáři Foxit Software/Foxit Reader jsem vytvořil složku Lang a uložil tam soubor s češtinou ze stránek Foxitu. Ve Foxitu dám Preferences/Languages a vyberu češtinu (název souboru stejný jako jsem stáhnul), objeví se okénko s dotazem na uživatelský účet - potvrdím stávající a nic. Stále angličtina. Totéž jsem zkoušel s němčinou, ale také nic. Díky z každou radu.

Tak to uzavřu, třeba to někomu pomůže. Prováděl jsem všechno možné, jen pro zajímavost to řeším a zkouším od dnešních 14.00 hod. až do teď bez přestávky.

Tu složku cz_cz ve složce Lang je opravdu nutné mít, takže návod na languages.foxitsoftware.com je blbě.
Příčinou byl opravdu zřejmě antivir, protože po vypnutí to proběhlo na první pokus do dvou vteřin i bez restartu Foxitu, přihlašování k internetu apod.

Ještě bych měl dotaz. Pokud bych se někdy potřeboval přihlásit jako administrátor a neznám heslo, lze to nějak obejít? (Počítač byl před cca 3 roky vyřazen z firmy, o IT se starala externí firma a ta již neexistuje. Zkoušel jsem 1234 apod., ale není to ono.)

JINAK DĚKUJU VŠEM ZA OCHOTU A ODPOVĚDI, BYL TO DOCELA FOFR :-)

Pokud bych mohl poprosit uživatele FeRi2 o zaslání té češtiny, bylo by to super, mail: radimvagner(zav)mujmail.cz

Dobrý den,
Vaše nápovědy jsou naprosto mimo a tak jsem hledal, soubor mts_lang_cz_cz.xml, musíte nahrát do skrytého adresáře App_data v Users !!! Tam ho program najde a použije.

Moje cesta:

C:\Users\"název počítače"\AppData\Roaming\Foxit Software\Foxit Reader\Foxit Cloud\Lang\cz_cz\mts_lang_cz_cz.xml

Děkuji za pozornost.

Jde o to, jaký Foxit reader používáš, jestli jej instaluješ a v tom případě, jestli jej instaluješ jako admin nebo uživatel nebo jestli používáš portable verzi.

Takže ty odpovědi nemusí být pro všechny mimo mísu a naopak tvá odpověď je mimo mísu pro ostatní, kteří to nemají nainstalováno stejně jako ty.

Navíc si uvědom, že odpovídáš na 7 let starý dotaz, takže se dá předpokládat, že i ten Foxit se od té doby změnil.

pro dalsi podobne mimo-crhy: puvodni predsedmilety dotaz jeste popisoval stare cesty, platne pro windows xp.

kdyz si nekdo pomaha prehistorickymi navody a ignoruje jejich datum, mohl by tusit, jak ted vypadaji cesty v jeho uzivatelskem profilu. potom i pres aktualnost nebude vypadat jeho komentar jak od mentalne unaveneho.

prijdte zas, pane crha.