Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize Samsung LE322C350 - neustale reklamy na obrazovce

Dobry vecer,
nevim, na kolik to sem patri nebo ne, ale televizi taky povazuji za VT. Pokud se mylim a dal jsem to do nespravne kategorie, pak se omlouvam.

Jde o to, ze televizka LE322C350 zacala sama od sebe na vsech kanalech davat stejnou reklamu - dole nebo vlevo se objevi lista s jistymi obrazky a texty, ktere se jeden po druhem zvetsuji do pulky obrazovky a rusi to celkovy pozitek ze sledovaneho poradu. Pak se to prepne na levou vertikalni listu, tam tez ruzne obrazky a texty a pak to na chvili zmizi a pak se to cele opakuje. Vypada to jako nejaka reklama vestavena v te televizi, upozornuji tam na "WIDE COLOR ENHANCER" a "UP TO 30% ENERGY SAVED" a na "HDMI Port". Ackoliv moc dobre vim, co to po anglicku znamena, nevim, jak to mam zrusit.

Dekuji za pripadne postrehy a rady.

TV je v Shop modu. Vypnout ho můžeš dvěma způsoby.
1. Vybrat vstup TV. Potom MENU - NASTAVENÍ - PLUG AND PLAY - HESLO 0000 a pokračovat podle instrukcí OSD. V jedné z následujících možností vybrat umístění DOMÁCNOST.
2. Za provozu TV stisknout na lokální klávesnici TV (ne na DO) tlačítko hlasitost mínus, pustit a stisknout a cca 10s držet tlačítko MENU. Tím se TV přepne z prodejny na domácnost.