Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC po rozebrání a znovu sestvení nefunguje

Zdravím všechny ty, kteří mi chtějí poradit...

seznámím vás se situací. rozebral jsem pc kvůli odprašnění. vyndal jsem všechny komponenty i procesor. když jsem složil vše zpět tak se mi netočí větráček u grafiky. když zapnu pc tak samozřejmě černá obrazovka ale asi ani nenaběhne hard disk. pc nereaguje ani na restart pc. musím ho natvro vypnout ze zdroje... děkuji za jakou koliv radu co by vedla k rozběhnutí pc....

ty jo zkoušel jsem to snad 100x když jí tam jako by jen přiložím k tomu slotu tak se to točí ale jakmile jí tam dám natvrdo tak se přestane točit, vůbec nevím, asi špatnej dotek.. nevím jestli nebude vadná základní deska... grafiku mám zastrčenou správně..

aha...... hele když koukám na tu desku tak je už dost zdeformovaná, pod procesorem je to dost vyfoukle..... tak v tom bude asi problém... mám tuto základní desku, asrock-n68-vs3-ucc kdybych chtěl koupit jinou, musím tu samou a nebo můžu nšjakou lepší, nebo sou náké kritéria kterými jsem omezen???

no tak mám to vyndané, zdroj mám zapojenej jak 24 tak 4 ku přídavnej... procesor zasunutej i ventilator zapojen, ventilátor jde. hdd zapojen ze zdroje a pak propojen do zakladni desky. ranky taky zasunuty... a grafika prostě nejde....... asi to vzdavam. jde do oprvy.. to bude zase palka.... ach jo :D

viděl jsem umělce, co vytahovali chladič i s CPU (to by ještě nebyl takový problém, to se u AMD stává), ale oni to CPU potom rvali nazpět i s tím chladičem přes zavřený ZIF soket.

Jen by mě zajímalo, proč jsi "čistil" CPU? Prach se dá odstranit bez rozborky chladiče, maximálně stačí odebrat ventilátor.