Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC po rozebrání a znovu sestvení nefunguje

Zdravím všechny ty, kteří mi chtějí poradit...

seznámím vás se situací. rozebral jsem pc kvůli odprašnění. vyndal jsem všechny komponenty i procesor. když jsem složil vše zpět tak se mi netočí větráček u grafiky. když zapnu pc tak samozřejmě černá obrazovka ale asi ani nenaběhne hard disk. pc nereaguje ani na restart pc. musím ho natvro vypnout ze zdroje... děkuji za jakou koliv radu co by vedla k rozběhnutí pc....

viděl jsem umělce, co vytahovali chladič i s CPU (to by ještě nebyl takový problém, to se u AMD stává), ale oni to CPU potom rvali nazpět i s tím chladičem přes zavřený ZIF soket.

Jen by mě zajímalo, proč jsi "čistil" CPU? Prach se dá odstranit bez rozborky chladiče, maximálně stačí odebrat ventilátor.