Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvuk z reproduktorů a současně ze sluchátek

Zdravím,

pořídil jsem si sluchátka s flexibilním mikrofonem (na internetové telefonování). Konektor mikrofonu jsem zapojil do zdířky pro mikrofon a konektor sluchátek do zdířky pro reproduktory, ale tím pádem teď neslyším zvuk z reproduktorů, ale pouze ze sluchátek. Takže buď musím kabely přepojovat dole u zdířek, nebo sluchátka zapojovat do zdířky v reproduktoru (což je ale komplikované, protože kabely od sluchátek jdou rozdělit cca do 10 cm od konektorů). Existují ještě další 2 zdířky stejných barev jako jsou u reproduktorů a mikrofonu, ale ty nefungují.

Proto mám dotaz, zda lze nějakým způsobem vyřešit, abych zvuk vycházel současně z reproduktorů a i do sluchátek a nemusel to vždy přepojovat.

Díky za odpověď!

Díky všem za rady, ale rozdvojku jsem v obchodech zatím nesehnal.
Mám ještě jeden dotaz ohledně těch dalších dvou zdířek stejných barev jako jsou u reproduktorů a mikrofonu, které ale nefungují (ani v nastavení nic takového není). Ale přitom tam k něčemu jsou, ne?