Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde psát zavináč

Ahojky, v práci mi nahráli do počítače nějaký skript a od té doby nemůžu psát zavináč levý alt+ctrl+v. Někomu to v práci funguje, někomu ne. Nejde to psát v IE, os je Win XP home. Vím, že to jde i jinak, třeba pravý alt+v, ale zvyk je zvyk. Pls pomc, náš adminisrátor to neumí.

Když běží jen v noci, tak snad nemůže mít na práci vliv, ne?

Je na počítači více uživatelských účtů? Pokud ano, chová se to ve všech stejně? Případně zkusit vytvořit nový účet, jestli to pomůže. Ale to je spíš práce pro toho adminisrátora. Bych ho nepustil syčáka, dokud by to nedal do původního stavu.

Mě jo, stejně čase, a nebute to dlouho trvat, zase adminisrátor něco zruší. Takže pak než něco hledat, a bude toho sakra hodně, bude lepší udělat kompletní reinstalaci. On ten náš adminisrátor jediný co umí a jak řeší všechny problémy je reset a když nepomůže tak pokrčí rameny, že to nejde a odejde. A já tady za něj nic nehodlám řešit, padá to na jeho hlavu.
Já počítačům rozumím jen tak trochu, samouk - pokus omyl, ale proti němu jsem mistr. Ale dělat jeho práci fakt nebudu, neplatí mě za to a svý práce mám i takhle dost. Někdy víc, někdy míň, ale stačí mě to.

Nevím, jestli to pomůže, ale v nápovědě k Wordu jsem našla toto, zkus to.

Přiřazení klávesové zkratky k symbolu nebo speciálnímu znaku

Kombinace klávesových zkratek začínejte klávesou CTRL, ALT nebo funkční klávesou.
V nabídce Vložit klepněte na příkaz Symbol.
Klepněte na kartu s požadovaným symbolem nebo znakem (Znak: Písmeno, číslice, interpunkční znaménko nebo symbol.).
Poznámka: Není-li požadovaný symbol zobrazen, klepněte v rozevírací nabídce na jiné písmo nebo podsadu.

Vyberte požadovaný znak nebo symbol.
Klepněte na tlačítko Klávesová zkratka.
Do pole Stiskněte klávesovou zkratku zadejte kombinaci kláves, kterou chcete použít. Stiskněte například klávesu ALT a další vybranou klávesu.
V poli Aktuální přiřazení zjistíte, zda je daná kombinace klávesové zkratky již přiřazena k příkazu nebo jiné položce.
Po novém přiřazení stejné kombinace kláves již nelze tuto kombinaci použít k původnímu účelu. Například stisknutím kláves CTRL+B se změní vybraný text na tučný. Pokud klávesy CTRL+B přiřadíte znovu k novému příkazu nebo položce, nebude možné stisknutím kláves CTRL+B změnit text na tučný, dokud neobnovíte původní nastavení přiřazení klávesové zkratky.

Klepněte na Přiřadit.

na tom pravidelně havaruju pokud je delší než jeden řádek. inu ta ... eééé - skleróza.

aby se mnou nevydrbala cizí klávesnice nebo starší verze excelu a moh jsem napsat divné znaky, dávám si na plochu do rohu zástupce na charmap.exe - z mapy znaků pak překopíruju přes schránku co potřebuju.