Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde psát zavináč

Ahojky, v práci mi nahráli do počítače nějaký skript a od té doby nemůžu psát zavináč levý alt+ctrl+v. Někomu to v práci funguje, někomu ne. Nejde to psát v IE, os je Win XP home. Vím, že to jde i jinak, třeba pravý alt+v, ale zvyk je zvyk. Pls pomc, náš adminisrátor to neumí.

na tom pravidelně havaruju pokud je delší než jeden řádek. inu ta ... eééé - skleróza.

aby se mnou nevydrbala cizí klávesnice nebo starší verze excelu a moh jsem napsat divné znaky, dávám si na plochu do rohu zástupce na charmap.exe - z mapy znaků pak překopíruju přes schránku co potřebuju.