Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řešit zakoupení nelegální kopie Windows XP Prof.?

V opravně počítačů jsem si koupil na splátky počítač.Nainstalovali mi tam WINDOWS XP Profesional.Po dvouch měsících jse zapnul aktualizaci a objevilo se mi //Stal jste se oběti padělání softwaru atd.// Krám je zrušený nevím kam se odstěhovali.Najíždí mi to při každém vypínání a zapínání.Může mi někdo poradit jak se to dá odstranit?
Moc děkuji. Zdeněk Chomutov

janeba.z@seznam.cz

[mod]Opraven titulek - původně "padělání". (host)[/mod]

prodal mi ho na splátky za 4800kč (přez českou spořitelnu Praha-ze sporožira)už mi je 50 nevymýšlím si-opsal jsem vše z počítače
SPEEDPOIND-Intel(R)-Pentium(R)4 CPV 60Ghz-1,61Ghz-256 MB RAM
MCROSOFT WINDOWS XP Profesional-verze 2002-SERVICE PACK 2