Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - po přihlášení se zasekne a vytížení procesoru je 100%

Ahoj, nevím co mám s mým ICQ.Mám verzi 5.1 a ještě před 2 dni jsem se mohl normálně přihlásit.Ale teť to nejde.Když se přihlásím, tak se to zasekne a využití Procesoru je na 100%.Do menu se nejde dostat.Přeinstalování taky nepomohlo.Neví někdo čím to je? Jak to mám zpravit. Moc děuji za odpověď. :.(

[mod]Upraven titulek, původně "ICQ".
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (host)[/mod]

Těžko říct takhle na dálku, tak jen pár tipů.
1) Zkontroluj pc na přítomnost breberek - viry, spyware atd. - před kontrolou zaktualizuj databáze programů.
2) Pokud máš nějaký vhodný a spolehlivý program na čištění registrů, zkus ho použít. Pokud si s tímto bodem nejsi jistý, tak to raději nedělej, v nezkušených rukou mohou takovéto programy nadělat víc škody než užitku.
3) Zkontroluj nastavení firewallu.
4) Zkontroluj připojení k internetu (dnes hodně fouká, možná je někde nějaký problém)
5) Můžeš zkusit nainstalovat - aspoň dočasně - nějakého jiného icq klienta - Mirandu, QIPa....
6) Můžeš aspoň dočasně fungovat přes ICQ2go - to Ti funguje?

No mi to dela i doma.
Presneji - 3 PC na vsech ICQ. Na kteremkoliv z nich se chce prihlasit dcera a udela to viz. vyse. Ale pokud se na kteremkoliv prihlasim ja nebo kluk, tak bez problemu ICQ jede. Proste jako kdyby byl poskozen profil?? na serveru ICQ?? ale pouze od holky. Taky netusim, co s tim. Zavirovane nic, spyware a pod. taky nic. Opakuji, dela to pouze u ni (a na vsech PC)..

v tomto problem urcite nebude, pretoze akonahle sa bude chciet prihlasit na nejakom inom pocitaci, tak na tom, kde uz je prihlasena sa icq odpoji
s podobnym problemom som sa uz niekde stretol, robilo to nejakemu chalanovi, mal v contakt liste cloveka, co mal nejakeho pochrumaneho avatara a zrejme ked sa pri prihlasovani snazilo icq tohto avatara nacitat, vzdy to vytuhlo (robilo to kazdemu co mal toho cloveka v contakt liste)

to netusim, nepoznam tvoho ICQ klienta. nie je tam moznost v nastaveni aby vypisoval o co sa prave pokusa? ja osobne by som pozatvaral vsetky programy spustil Wireshark a ICQ a pozrel by som si celu komunikaciu. treba mat ale urcite znalosti s tymto programom. alebo skusit povypinat stahovanie priloh, suborov a deaktivoval vsetky kontakty a postupne by som polozky odaktivoval a zistoval, kde to moze byt. ale ako som uz spominal, nepoznam tvojho ICQ klienta, preto ani neviem, ci tam je takato moznost.

skusit to mozes, presne takto to vyriesil ten clovek, co som pisal predtym

Pokud je to prima člověk, zkusila bych ho požádat, ať si změní či dočasně zruší avatar, že se mi jeho kontakt jinak nechce načíst. Pravděpodobně s tím budou mít problémy i jeho jiné kontakty.

Dneska jsem nechtěně způsobil mnoha lidem ze svého seznamu to, co tu většina z vás popisuje - zacyklil PC. Abych nezapomněl, používám Mirandu IM v. 0.4.0.3, takže pokud začne někdo z Vás odpadávat z ICQ, pátrejte po známém ve Vašich kontaktech používajího kecálka ze série Miranda. Z několika internetových diskuzí jsem se dočetl, že pomůže smazání (nahrání nového) vlastního avataru (toho obrázku, co se ukazje u většiny uživatelů ICQ - housenka, různé obličeje či fotka). Jak už to tak bývá, mně tato rada nepomohla:-( Dále jsem se pokoušel smazat všechny údaje na svém profilu přes stránku www.icq.com - ani tudy cesta nevedla. (Uvádím to zde, protože někomu by to třea mohlo k něčemu pomoct.) Odpoledne jsem již ze zoufalosti začal zkládat nový ICQ účet a připravovat se na nejhorší - odeslat všem lidem z mého contact listu moje nové číslo. Naštěstí jsem v polovině rozesílání narazil na jeden zajímavý příspěvek, který radil stáhnout si Miranda Welldone Pack , najdete ho na adrese http://hulan.cz/download/MirandaIM_welldone_pack_1. 2.8.exe . Po stažení si prostřednictvím programu, NIKOLIV prostřednictvím ICQ webu přepište (nebo smažte - uložte - napište - a znovu uložte) všechny údaje ve Vašem ICQ profilu (i když vypadají jakoby jim nic nebylo) a smažete avatar (poté si ho můžete znovu nahrát, ovšem musíte si být jistí, že není závadný). Od této doby by se nikomu z vašeho seznamu nemělo stávat, že by byl po vašem připojení do ICQ či při doručení vaší zprávy vyhozen ze sítě ICQ a CPU by bylo na 100% . Pokud by problémy přeci jen přetrvávaly, požádejte ho o smazání vašeho kontaktu a novou autorizaci.

Text navazuje na předchozí příspěvek, ktertý musel být rozděnený do dvou částí: Takže...

Jaký z toho plyne závěr? Mně pomohlo smazání avataru a přepsání veškerých osobních údajů přes program Miranda IM Welldone, takže nyní můžu jít spát s čistým svědomím, že se moji přátelé mohou opět svobodně připojovat;-) Pokud tedy jste jedním z těch, co jsou vyhazováni, vytipujte si uživatele Mirandy a zašlete mu tento příspěvek, jste - li ve stejné roli jako já, víte, co udělat pro spokojenost obou stran;-)

Good Luck :-);-)

PS: Rada pro odpadávající uživatele Mirandy : Vypnětě Mirandu a smažte složku ICQ V C:\Program Files\Miranda , ve které jsou uchovávány Avatary Vašich známých a v nastavení Mirandy zakažte jejich podporů,nemělo by tak docházet ke stažení poškozeného avataru, který může být kromě poškozeného profilu jádrem problému!