Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - po přihlášení se zasekne a vytížení procesoru je 100%

Ahoj, nevím co mám s mým ICQ.Mám verzi 5.1 a ještě před 2 dni jsem se mohl normálně přihlásit.Ale teť to nejde.Když se přihlásím, tak se to zasekne a využití Procesoru je na 100%.Do menu se nejde dostat.Přeinstalování taky nepomohlo.Neví někdo čím to je? Jak to mám zpravit. Moc děuji za odpověď. :.(

[mod]Upraven titulek, původně "ICQ".
http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (host)[/mod]

skusit to mozes, presne takto to vyriesil ten clovek, co som pisal predtym

Pokud je to prima člověk, zkusila bych ho požádat, ať si změní či dočasně zruší avatar, že se mi jeho kontakt jinak nechce načíst. Pravděpodobně s tím budou mít problémy i jeho jiné kontakty.

Dneska jsem nechtěně způsobil mnoha lidem ze svého seznamu to, co tu většina z vás popisuje - zacyklil PC. Abych nezapomněl, používám Mirandu IM v. 0.4.0.3, takže pokud začne někdo z Vás odpadávat z ICQ, pátrejte po známém ve Vašich kontaktech používajího kecálka ze série Miranda. Z několika internetových diskuzí jsem se dočetl, že pomůže smazání (nahrání nového) vlastního avataru (toho obrázku, co se ukazje u většiny uživatelů ICQ - housenka, různé obličeje či fotka). Jak už to tak bývá, mně tato rada nepomohla:-( Dále jsem se pokoušel smazat všechny údaje na svém profilu přes stránku www.icq.com - ani tudy cesta nevedla. (Uvádím to zde, protože někomu by to třea mohlo k něčemu pomoct.) Odpoledne jsem již ze zoufalosti začal zkládat nový ICQ účet a připravovat se na nejhorší - odeslat všem lidem z mého contact listu moje nové číslo. Naštěstí jsem v polovině rozesílání narazil na jeden zajímavý příspěvek, který radil stáhnout si Miranda Welldone Pack , najdete ho na adrese http://hulan.cz/download/MirandaIM_welldone_pack_1. 2.8.exe . Po stažení si prostřednictvím programu, NIKOLIV prostřednictvím ICQ webu přepište (nebo smažte - uložte - napište - a znovu uložte) všechny údaje ve Vašem ICQ profilu (i když vypadají jakoby jim nic nebylo) a smažete avatar (poté si ho můžete znovu nahrát, ovšem musíte si být jistí, že není závadný). Od této doby by se nikomu z vašeho seznamu nemělo stávat, že by byl po vašem připojení do ICQ či při doručení vaší zprávy vyhozen ze sítě ICQ a CPU by bylo na 100% . Pokud by problémy přeci jen přetrvávaly, požádejte ho o smazání vašeho kontaktu a novou autorizaci.

Text navazuje na předchozí příspěvek, ktertý musel být rozděnený do dvou částí: Takže...

Jaký z toho plyne závěr? Mně pomohlo smazání avataru a přepsání veškerých osobních údajů přes program Miranda IM Welldone, takže nyní můžu jít spát s čistým svědomím, že se moji přátelé mohou opět svobodně připojovat;-) Pokud tedy jste jedním z těch, co jsou vyhazováni, vytipujte si uživatele Mirandy a zašlete mu tento příspěvek, jste - li ve stejné roli jako já, víte, co udělat pro spokojenost obou stran;-)

Good Luck :-);-)

PS: Rada pro odpadávající uživatele Mirandy : Vypnětě Mirandu a smažte složku ICQ V C:\Program Files\Miranda , ve které jsou uchovávány Avatary Vašich známých a v nastavení Mirandy zakažte jejich podporů,nemělo by tak docházet ke stažení poškozeného avataru, který může být kromě poškozeného profilu jádrem problému!