Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu do 1300,- Kč k této sestavě?

Zdravim vás, potřeboval bych poradit. Chtěl bych sehnat graf. kartu do 1300 kč k tomuto pc:

Základní deska
CPU typ AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3100+
Název základní desky Neznámý
Čipová sada základní desky VIA K8M800/K8N800, AMD Hammer
Pracovní paměť 448 MB (PC3200 DDR SDRAM)
BIOS Typ Award Medallion (06/24/05)

Zobrazení
Grafická karta VIA/S3G UniChrome Pro IGP (64 MB)
3D-akcelerátor VIA/S3 UniChrome Pro
Monitor ADI P750 [17" CRT] (12403119)

Multimédia
Zvuková karta VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Dik za radu

[mod]http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Upraven titulek - původně "Grafická karta". (host)[/mod]

Seš si jistej, že si grafikou do 1300,- Kč v něčem výrazně pomůžeš? Plánuješ hrát nejnovější hry, nebo co tě vede k upgrade? V čem ti současná grafika nestačí? Jaké je použití té grafiky - kancelář, zpracování videa, hry?

Tak současná grafika mě nestačí k hraní nějakých her. Ale nejsem náruživý hráč, nejnovější hry bych si taky rád zahrál, ale jsem smířenej, že na grafice za 1300 to pude těžko. Jde mě spíše třeba o NHL či Fifu.., a dost dělám také s grafikou... Dik za odp.

V práci mám integrovanou grafiku Intel a stíhá kupodivu docela dost.
Bez problémů sviští na Return of Castle Wolfenstein, Serious Sam aj.
Akorát si bere RAM, vo tom žádná. Takže pokud nejsi totální hráč,
tak si třeba můžeš koupit desku s integrovanou grafikou,
pokud budeš mít dost RAM, poněvadž integrovaná grafika podle volby dost sežere.

Co tohle ?

product.jsp

je to Club3D FX5200 256MB 128bit

Osobne souhlasim s nazorem ze by bylo lepsi si priplatit na GF7600 nebo alespon GF7300, ale zase nez brat nektere odlehcene kousky s 64 bit rozhranim, tak by bylo asi lepsi vzit tuhle starsi se 128 bit. Stejne si nove hry nezahraje a ty starsi by mu bezet meli.