Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem smplayer - titulky

ahoj, je možné smplayer nastavit tak, aby titulky zobrazoval (v případě, že má video takový poměr stran, že nahoře a dole jsou černé pruhy) titulky umístěné u dolního okraje obrazovky a nikoli umístěné u dolního okraje videa?
tedy chci druhou možnost(x značí obraz, prázdné místo cerne pruhy)

+--------------+
|xxxxxxxxxxxxxx|
|xxxTITULEKxxxx|
+--------------+

|xxxxxxxxxxxxxx|
|   TITULEK    |
+--------------+

Me se to teda nepovedlo, navic me posledni dobou smplayer nejak zlobi, na ubuntu foru vychvalovali smplayer2, ale po instalaci jsem zjistil, ze to je docela nedodelek proti originalnimu smplayeru, navic funguje jen s mplayerem2 a na tom mi nefungoval poradne zvuk, takze jsem to vratil na originalni mplayer + smplayer a ani jsem dvojku nezkousel, jestli tam jde dostat ty titule dolu.