Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozostřování obrazu

Mám veliký problém, při práci s PC se mi začal rozostřovat obraz, nevím jestli j e to grafikou.Mám Inno3d FX5200 64MB AGP8.Konfigurace PC:AMD ATHLON XP2400+, 512MB RAM DDR.
Doporučte mi nějakou náhradu za tuto grafiku.Předem díky

Bez urážky, Proview 15" nepovažuju za normální monitor, ten Acer taky není žádný lumen.
Máš teda nativní rozlišení 1280x1024? Připojení DVI nebo DSUB? Kabel je kvalitní, stíněný, ničím nerušený? Cleartype zapnuté/vypnuté? Obraz je rozostřený všude (i při POSTU, v DOSu,...) nebo jen ve Windows? Máš možnost zkusit jiný počítač na tom LCD nebo tvůj počítač na jiném monitoru?

Díky za radu. Zkusím to. Jen ještě jedna věc, převážně se to stane , když něco čtu a nedělám nic s klávesnicí a myší. Pak se obraz jakoby zdrcne, po hnutí s myší se vše vrátí do poho. Už jsem z toho blbej. Nevim jestli by nemělo smysl koupit nový case nebo grafiku, nebo počkat a koupit nové PC.