Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozostřování obrazu

Mám veliký problém, při práci s PC se mi začal rozostřovat obraz, nevím jestli j e to grafikou.Mám Inno3d FX5200 64MB AGP8.Konfigurace PC:AMD ATHLON XP2400+, 512MB RAM DDR.
Doporučte mi nějakou náhradu za tuto grafiku.Předem díky

Díky za radu. Zkusím to. Jen ještě jedna věc, převážně se to stane , když něco čtu a nedělám nic s klávesnicí a myší. Pak se obraz jakoby zdrcne, po hnutí s myší se vše vrátí do poho. Už jsem z toho blbej. Nevim jestli by nemělo smysl koupit nový case nebo grafiku, nebo počkat a koupit nové PC.