Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film v mpeg2: jak vystříhat reklamu?

Nejsem tak neschopnej abych to nedokázal hodit do gůglu...

Mám filmy uložený z TV (digitální příjem) a chci z nich vyházet reklamu. Problém vidím v tom, že ani VirtualDub (ten mpeg2 nenačte) ani VirtualDubMod si s tím neporadí tak, aby výsledek byl zase mpeg2. Díval jsem se na Windows Movie Maker a pokud jsem to dobře pochopil, taky není schopnej uložit výsledek do mpeg2.

Hledám teda program, běžící pod WinXP, něco zdarma, co dokáže vyházet reklamy (sám si označím) a bez překomprimování mi uloží výsledek zase jako mpeg2, v naprosto stejné kvalitě jako originál ("direct copy stream").

Nechápu, jak to že nedokážu nic najít sám...

Pavel

Free program ti neporadím, ale zvládne to bez problémů TMPGEnc Plus. File/MPEG Tools/Merge & Cut. Přes Add si do seznamu úloh přidáš MPG soubor a přes edit ho ořízneš po první reklamy. Potvrdíš, přidáš znovu stejný MPG a vyšmikneš další část. Zopakuješ podle počtu částí, pak do kolonky output vepíšeš název nového souboru, ťukneš na Run a on najednou udělá to, že vyšmikne x částí a rovnou je slepí dohromady.

edit: Že ty mě přinutíš udělat dnes podobný objev jako s ImagoMPEG Muxer! ;-)

Hledal jsem, ale uspokojivou free alternativu jsem nenašel. Bejt tebou, tak zkusím čtrnáctidenní trial toho TMPGEnc Plus 2.5, který jsem zmiňoval výše:
tp.html

P.S. Stejná firma dělá ještě MPEG Editor. Ale když jsem ho kdysi zkoušel, tak mi vadilo, že v tichosti překonvertovával ty části streamu, které nevyhovovaly specifikaci DVD-Video. Proto jsem u něj nezakotvil.