Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC ventilatory (jak je otočit?)

Ahoj koupil jsem 3 PC ventilátory do skříně. Potřeboval bych poradit jak je otočit, předtím tam byl jeden a ten vysával. Děkuji

Mám je nechat ať všechny vysávají nebo jeden nechat foukat dovnitř.....? nebo...?
Změna předmětu, původně: PC ventylatory (Kráťa)

ok, jestliže ideální je nejlepší řešení, tak nejideálnější je to, co se tomu nejvíce blíží.

ano, lze to bez problému napsat a taky se to u nás běžně používá. obecná čeština se neustále vyvíjí a mění a nikde tu není napsáno, že se musí psát výhradně spisovnou češtinou.

Dam Vám jen obecnou radu : predstavte si, jak v tom ten vzduch proudí - nekde je nasáván, neco chladí a nekudy jde pryc. To jen pro predstavu. Dá se i blbnout s malými papírovými fáborky, ale to je asi víc práce než užitku. Zkrátka na jedné straně sát, hnát to přes komponenty a na druhe strane vyhanet. To si tak nejak vytvorte v hlave, aby jste si udelal predstavu, jak to tam hnat. Ale to je opravdu hodne obecne. Jen ze jsem uz videl nasavaci i odfukove ventilatory hned nad sebou, ktere tedy dle meho byly bez užitku a jen žraly proud.

Piroha-
-PO STRANACH - "studeny vzduch do" PC
-V ZADU - "vyfuk tepleho vzduchu ven z" PC :>:
-PREDNI - "studeny vzduch do PC"
-TiP- "ZDORJ VENTILATOREM VEN" z PC

(prosim bez blbych pripominek tipu "KAZDY NEMA DOMA STUDENY VZDUCH" :-x