Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapnutie pc

Mohli by ste mi poradit, co mam napisat ako prikaz, ked zapnem pocitac a objavi sa mi tam ako posledny riadok C:/ alebo take nieco podobne ..mam W98..vopred dakujem

Toto chování může mít několik příčin, momentálně mě napadají dvě:
1) Poškozený Msdos.sys - musí obsahovat, kromě toho, co píše kolega Brtník (najmě řádek BootGUI=1 je důležitý) i spoustu zaremovaných řádků (pomocí středníků), jejichž účelem je, aby velikost souboru přesáhla určitou velikost, tuším, že je to něco přes 1kB.
2) Soubor Config.sys má řádek Dos=Single (může být v kombinaci s parametry High a Umb)
.....
Ten Msdos.sys se musí prohlédnout (pozor, je skrytý a systémový), Config.sys se přezkouší tak, že se přejmenuje a udělá se restart.