Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje sa CD text

Na kamaratovom PC sa vobec nezobrazuje CD text z audio CD, hoci ho medium obsahuje (u mna ide v poriadku). Skusal uz viacero prehravacov (vratane winampu) no nepomohlo to. Zrejme mu chyba nejaky kodek alebo nieco podobne, viete mi poradit co konkretne?
Dakujem.

To sa mi nezda, ja nic podobne nemam a CD text mi funguje. Ked som napriklad chcel urobit z toho CD mp3, tak cez Easy CD-DA Extractor sa mi hned ukazali nazvy a vysledne mp3 tiez obsahovali ID3 Tag, ale u neho sa zobrazovali (pri rovnakych nastaveniach) len klasicke nazvy Track01 atd.
V kazdom pripade za pokus to stoji.

bych řek že je to vlastnost mechaniky a verze cdtextu, jestli ho dokáže přečíst.

třeba pokud na svojí starší vypalovačce vypálím cd s cdtextem, na audiověži ho nepřehraju.
u koupených cd ten text přitom vypalovačka čte (otázka je jestli u všech cd co ho mají)

Vypalovačky máte sice stejné, OS a audio programy také, co se ale v tomto případě (hádám) liší je ASPI vrstva.

Kamarádovi pomůže ASPI ovladač z téhle stránky _MAIL_

nebo tady index.html je odkaz na Force Aspi (nemám vyzkoušeno), pro EAC např. používám WINASPI32.DLL zkopírovaný z instalace Nera a CD-Text se mi načítá.