Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje sa CD text

Na kamaratovom PC sa vobec nezobrazuje CD text z audio CD, hoci ho medium obsahuje (u mna ide v poriadku). Skusal uz viacero prehravacov (vratane winampu) no nepomohlo to. Zrejme mu chyba nejaky kodek alebo nieco podobne, viete mi poradit co konkretne?
Dakujem.

Vypalovačky máte sice stejné, OS a audio programy také, co se ale v tomto případě (hádám) liší je ASPI vrstva.

Kamarádovi pomůže ASPI ovladač z téhle stránky _MAIL_

nebo tady index.html je odkaz na Force Aspi (nemám vyzkoušeno), pro EAC např. používám WINASPI32.DLL zkopírovaný z instalace Nera a CD-Text se mi načítá.