Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení jazyka v Leopardovi

Prosím znalce jablek o radu.

Kamarád s jednou dámou teď sedí někde na Vysočině a z dlouhé chvíle rýpali do Leoparda - přepínali jazyk.
Z angličtiny do němčiny v pohodě. A pak nazpět prý nastavili ve stejných menu zpět angličtinu, ale zůstala němčina, a to i po restartu.
Já se přiznám, že jsem viděl Mac tak na nějaké předváděčce, ale nic s tím neumím.

Dá se té dvojici nějak pomoci? Teda myslel jsem spíš tím toho chudáka přístroje?

V rovnakom menu ako jazyky treba prepnut aj usporiadanie ponuk do jazyka,ktory ma byt nastaveny,inak si to potom prepne system do toho jazyka,ktory bol nastaveny ako posledny pred zmenou-proste v tom roztvaratelnom zozname jazykov musi zostat želany jazyk na prvom mieste,stači ho uchopit myšou a presunut na prve miesto v zozname....