Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neotvírání určitých stránek na Internetu

Zdravím. Potřebuji poradit s problémem.
Při uvedení adres na "www.seznam.cz" (například "Mapy"), se stránka "mapy" načte - napíše hotovo, ale zobrazení map chybí a nejde nic vyhledat.Nebo naskočí stránka ICQ "search" viz:

http://www.icq.com/search/afe_results.php?q=www.tka hi.cz&tb_id=%toolbar_id&tb_ver=2.1&lng=1085&ch_id=a fe
Program ICQ Atlas je nainstalován, OP. Win XP, Internetový Prohlížeč IE.
Prosím o radu jak tento problém mohu odstranit. Děkuji za pomoc.

ano napsal jsem ale je tam toho dost (výpisu):
Příkaz ping na www.seznam.cz (212.80.76.3)s délkou 32 bajtu:

odpověď od 212.80.76.3:bajty=32 čas=7ms TTL=57
odpověď od 212.80.76.3:bajty=32 čas=8ms TTL=57
odpověď od 212.80.76.3:bajty=32 čas=7ms TTL=57

Následuje statistika, ....................

Asi mas v prehliadaci zakazany javascript, alebo nieco co pouziva seznam v sekcii mapy, resp. mozno mas nastavenu prilis vysoku bezpecnost v prehliadaci, alebo co to ma IE za nezmysly v nastaveniach.
Inac nechapem celkom v com presne mas problem.
Samotny www.seznam.cz sa ti nacita? Kliknes hore na "Mapy" a co sa stane? Normalne sa nema stat nic, len sa hore prepne to "vyhladat" na mapy, nic ine sa nezmeni.
Alebo sem napis co presne robis a co kam zadavas/klikas.

P.S. alebo ti nejde nacitat to www.mapy.cz (link v seznam.cz v zozname kategorii)? Co sa stane ak zadas www.mapy.cz rucne do prehliadaca?

P.S.2. ta stranka s ICQ search ti naskocila pravdepodobne potom ako si zadal www.tkahi.cz, co je normalne ak mas nastaveny ICQ search pre nenajdene domeny, pretoze ziaden server www.tkahi.cz neexistuje.

Nevím, co v nich je a co dělaj a tak. udělal bych si bod obnovení, smáznul je, resetoval a když by se nic divného nedělo, tak bych to pustil z hlavy.
Programy, co po sobě nechají adresáře, zýznamy v registrech a další bord*l zrovna moc v lásce nemám.
Jdu spát dobrou.