Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neotvírání určitých stránek na Internetu

Zdravím. Potřebuji poradit s problémem.
Při uvedení adres na "www.seznam.cz" (například "Mapy"), se stránka "mapy" načte - napíše hotovo, ale zobrazení map chybí a nejde nic vyhledat.Nebo naskočí stránka ICQ "search" viz:

http://www.icq.com/search/afe_results.php?q=www.tka hi.cz&tb_id=%toolbar_id&tb_ver=2.1&lng=1085&ch_id=a fe
Program ICQ Atlas je nainstalován, OP. Win XP, Internetový Prohlížeč IE.
Prosím o radu jak tento problém mohu odstranit. Děkuji za pomoc.

Nevím, co v nich je a co dělaj a tak. udělal bych si bod obnovení, smáznul je, resetoval a když by se nic divného nedělo, tak bych to pustil z hlavy.
Programy, co po sobě nechají adresáře, zýznamy v registrech a další bord*l zrovna moc v lásce nemám.
Jdu spát dobrou.