Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava - závěrečná otázka před objednáním

Dobrý den , chtěl bych vědět Váš názor na tuto sestavu :
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11KS7011LBO011WQQ011QJB011QQS01188U011MW0011Z79010 0BN011O1X011LVD0115BF010T9D011Y28011SD0011XBA01

pomáhal mi sní M-Pol ( doufám že nevadí že uvádím jméno )

myš, klávesnici, podložku jsem tam přidal já a ten win8 nwm jestli ho má cenu kupovat ...

edit: chci ho převážně na hry.

Dve poznamky:

Toho VelociRaptora bych vzal petistovku (500GB), jestli vzhledem k tomu, ze do toho stejne davas dost penez, prezijes jeste drobny priplatek, tak se urcite vyplati vic. On se kazdej disk jednou zaplni, ikdyz ti ted treba pripada, ze 250GB bohate staci, ale to je jen detail.

Tu mys, nevim, davas do toho hodne penez, opravdu chces setrit zrovna na mysi, ktera ti odejde za pul roku? Vsak si trochu priplat za nejakou slusnejsi a ne ten odpad A4tech. Podivej, z celkem asi 8 mysi A4tech, ktery jsem mel (doma, v praci ja a kolega) uz mam jen tu doma, respektive protoze jsem tu u notasu moc nepouzival a ted co mi na desktopu chcipla, jsem ji od notasu prendal na desktop. Cekam az odejde a pak si taky koupim nejakou slusnou a urcite uz ne A4tech, jsou hezky, levny, dobre se drzej ale nic nevydrzi, vic uz to nechci, doporucuji ti si koupit poradnou rovnou.

Edit: Tam kup OS Windows 7, se jeste prodava a nejen na hry je to urcite lepsi.

W8 mám a řeknu to takhle - dá se na to zvyknout, ale W7 lepší.
K počítači za 40 tisíc koupit myš za tři kila se mi zdá krajně hloupé. Ale co už. Ta myš je děsná, měl jsem ji asi půl roku a šla do háje. Pokud za to nechceš utrácet, tak alespoň nějakou Genius http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K00 8101H0001UWZ . Mám starší model a je fajn. Myší je mraky. Klávesnici neznám tak nevím.
Zbytek, pokud to vybíral M-Pol, nemá smysl ani zkoumat, bude to košér.

edit: teď koukám, že takhle myš nemá podložku pod palec. Tak tu ne. Mrkni po nějaký, co má podložku. To se nezdá, ale bez toho už bych myš nekupoval. Já mám Genius DeathTaker, do tisícovky a slouží super.

chválím myš.
PC si nedokářeš postavit, že vyhodíš 890 Kč za to?
Monitor nechceš radši Dell Utrasharp U2731 (2560x1440, 27", dá se sehnat i za 10000)
Nechápu logiku pevných disků. Proč tam není SSD. Terák se dá sehnat pod litra (a to dokonce drahá 2.5"verze)

Mys chvalis, protoze ji asi neznas, jinak bys to rict nemohl.

2560x1440 je zbytecne velke rozliseni, nesel bych do toho.

M-Pol SSD nema rad, ja bych ho tam taky dal, ale vyjde to draz, urcite kdyz SSD, tak nejake slusnejsi - Crucial, Samsung, Intel.

Provoz prodejen a eshopu ALFA.cz

Vážení zákazníci,

v období od čtvrtku 15. 8. do 22. 8. dojde k omezení provozu e-shopu a poboček společnosti Alfa Computer. Internetové objednávky budeme nadále přijímat, ale jejich expedice proběhne nejpozději ve čtvrtek 22. 8. Tímto se vám omlouváme za toto omezení, které je nutné k zavedení dalších služeb pro vás...

Akorát se jim to protáhlo asi na neurčito.