Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava - závěrečná otázka před objednáním

Dobrý den , chtěl bych vědět Váš názor na tuto sestavu :
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 11KS7011LBO011WQQ011QJB011QQS01188U011MW0011Z79010 0BN011O1X011LVD0115BF010T9D011Y28011SD0011XBA01

pomáhal mi sní M-Pol ( doufám že nevadí že uvádím jméno )

myš, klávesnici, podložku jsem tam přidal já a ten win8 nwm jestli ho má cenu kupovat ...

edit: chci ho převážně na hry.

chválím myš.
PC si nedokářeš postavit, že vyhodíš 890 Kč za to?
Monitor nechceš radši Dell Utrasharp U2731 (2560x1440, 27", dá se sehnat i za 10000)
Nechápu logiku pevných disků. Proč tam není SSD. Terák se dá sehnat pod litra (a to dokonce drahá 2.5"verze)

Mys chvalis, protoze ji asi neznas, jinak bys to rict nemohl.

2560x1440 je zbytecne velke rozliseni, nesel bych do toho.

M-Pol SSD nema rad, ja bych ho tam taky dal, ale vyjde to draz, urcite kdyz SSD, tak nejake slusnejsi - Crucial, Samsung, Intel.

Provoz prodejen a eshopu ALFA.cz

Vážení zákazníci,

v období od čtvrtku 15. 8. do 22. 8. dojde k omezení provozu e-shopu a poboček společnosti Alfa Computer. Internetové objednávky budeme nadále přijímat, ale jejich expedice proběhne nejpozději ve čtvrtek 22. 8. Tímto se vám omlouváme za toto omezení, které je nutné k zavedení dalších služeb pro vás...

Akorát se jim to protáhlo asi na neurčito.