Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ikonami na ploše

Mám problém s ikonami na ploše. Je u nich zobrazen černý stín (černý podklad).
Působí to při práci na PC velmi rušivě a nemůžu se toho za žádnou cenu zbavit!
Zkoušel jsem dvě možnosti: 1) Tento počítač/vlastnosti/upřesnit/výkon, nastavení/záložka vyzuální efekty/vlastní a odškrtnul jsem položku: Použít stíny popisků ikon na ploše- To nepomohlo!
Pak jsem zkoušel 2) Na ploše pravým tlačítkem myši/vlastnosti/Vzhled/efekty a odškrtnul jsem: Zobrazovat stín pod nabídkami- to též nepomohlo!
Prosím o radu. Předem dík!

Exhumace se týká zemřelých. A protože jsi tohoto stavu zjevně ještě nedosáhl, nedá se v tomto případě mluvit v minulém čase. :-D

Dakujem mnozstve uzivatelov za milion tretinovych rad, po 2 dnoch som nasiel prispevok, ktory moj problem vyriesil po par sekundach..

Kopirujem..

Win XP
skontroluj:
1. fotografia (obrazok), ktory mame na pracovnej ploche je vo formate .jpeg
2. start, nadstavenie, ovladaci panel, system, spresnenie, výkon - nadstavenie, v zozname musi byt zaskrtnute pouzivat tiene na menovkach ikon....
3. klikni pravym na pracovnu plochu (nie na ikonu, ale na volne miesto) - usporiadat ikony - nesmie by zaskrtnute zamknut webove polozky ...
4. klikni pravym na pracovnu plochu (nie na ikonu, ale na volne miesto) - vlastnosti - pracovna plocha - prisposobit prac. plochu - karta web - v poli webove stranky nesmie byt zaskrtnuty dany súbor...